anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy ktoś wygrał z allegro? dlaczego klienci nami szarpią?

Casemi1
#9 Pomysłodawca#

Już nie pierwszy raz miała ewidentna przychylność allegro na rzecz klienta . Gdzie tak bardzo allegro zastawia się swoim regulaminem a ostatecznie wychodzi że mamy zrobić wszystko żeby klient zmienił opinie bo źle pomyślą o allegro a nie o sprzedający. Klienci są bardzo różni czasem myślę że pochodzą z kosmosu anomalii. Czu któryś z Państwa potrafił tak za argumentować by jednak Allegro potrafiło stanąć za sprzedającym a nie przeciw jemu. Już wystarczy że Państwo podcina nam lotki . Myślałem że to miejsce sprzedaży transakcji a nie insynuowanie że mam płacić za zmianę opinii bo allegro  nie udostępni mi dalszej współpracy. Wydawało mi się że to klient wybiera u którego sprzedawcy kupuje i on się dokonuje na podstawie opinii wyboru tego sprzedawcy. Więc w gestii sprzedawcy jest posiadanie jak najwyższej. W chwili obecnej klient nie widzi rzeczywistego charakteru sprzedawcy ponieważ nie jednokrotnie allegro zmusza do zmiany opinii pod groźbą dalszej blokady. Moje pytanie brzmi czy jest ktoś władny rozmowy na argumenty w tej firmie czy szczytem rozmowy to wysłanie Pana Stanisława do mnie i standardowa formułka 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

RED
#21 Demiurg#

bo allegro jest wspaniałe a sprzedawcy nie

bo decyzje zgodne z przepisami mogą bić w opinię o serwisie

oznacz moderatorów

Casemi1
#9 Pomysłodawca#

czyli pogadaj sobie ze ścianą lub mobem bo nikogo kompetentnego nie znajdę. **piiip**iaszczo. może nie warto walczyć i przejść gdzie chociaż minimalny szacunek będzie

oznacz moderatorów