anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient zgłośił problem ale nie chce odesłać towaru tylko pieniądze i wystawił negatywnykometarz

koala_25
#2 Obserwator#

Witam, klient zakupił towar, po 14 dniach stwierdził że towar jest wadliwy, żąda zwrotu pieniędzy ale towaru odesłać nie chce. Dwa razy prosiłem go o zwrot towaru, niestety nic to nie dało za to dostałem negatywny komantarz. Allegro nie chce go usuną gdyż jest on zgodnyz regulaminem. Co w takim wypadku?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

I nie usuną, pamiętaj żeby dokończyć sprawę żeby nie dostał rekompensaty z AP.

oznacz moderatorów

koala_25
#2 Obserwator#

allegro samo zamknęło dyskusję ale komentarza usunąć nie chcą, 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@koala_25 wezwanie przedsądowe do usunięcia wyślij i jak chcesz do sądu

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@koala_25 jaka jest treść tego komentarza bo widzę że znalezienie sprzedawcy po nicku z poziomu telefonu to są wyższe kombinacje alpejskie

oznacz moderatorów

koala_25
#2 Obserwator#

treść komentarza:

Nie polecam zakupu świeczek od tego producenta, przynajmniej nie tych jasnych. Zwykłe białe świeczki włożone do szuflady, w której trzymam również moje pozostałe. Po paru dniach gdy chciałam sięgnąć po pierwszą, wszystkie miały na sobie czarne odbarwienia - nie wiadomo od czego. Pozostałe praktycznie identyczne świeczki z sieciówek, przechowywane w ten sam sposób, nigdy tak nie zareagowały, tylko te sześć sztuk od tego producenta. Słaby aspekt estetyczny. 

 
 
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@koala_25 a ty jesteś producentem tych świeczek? Bo jak nie to do usunięcia opinia. I czy on to napisal w opini o produkcie czy o sprzedawcy?

oznacz moderatorów

koala_25
#2 Obserwator#

Tak, jestem producentem tych świeczek, to jest opinia w produkcie. Pomimo tego że przed wystawieniem komentarza prosiłem klienta dwa razy o zwrot tych świec w celu sprawdzenia co się stało, to niestety nic to nie dało. Otrzymałem zdjęcie na którym widać ślady po brudnych palcach na tych świecach, i gdyby one takie przyszły do klienta to by nie było problemu ale jakimś magicznym sposobem po włożeniu do szuflady świece sie zabrudziły. Przejrzę jeszcze korespondencje z klientem bo chycba ona użyła takiego zwrotu ze inne się nie brudziły tylko te...

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Z czego te świece są? Pakowane w folię czy wkładane gołą ręka bez opakowania do paczki?

oznacz moderatorów

koala_25
#2 Obserwator#

Świece są z parafiny, to jest zestaw pakowany po 6 sztuk i obciagnięty rękawem termokurczliwym.

Na pewno nie pobrudziły się w transporcie ani nie przyszły brudne bo ta kobieta  w dyskusji napisała że włożyła je do szuflady i magicznym sposobem się pobrudziły

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jedyne co mi się kojarzy z chemii to jak ktoś ma bardzo kwaśny pot i będzie dotykał to wejdzie on w reakcję chemiczną z składnikiem świecy i dostaniesz na świeczce paluchy. Albo ktoś miał tłuste łapy po kremie i obmacał świecę i tluszcz się na odciskach zjełczał i widać teraz paluchy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz iść do sądu, masz takie prawo.😐

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@koala_25 na negatyw nie ma rady  ,ale pamiętaj o odrzuceniu reklamacji jeśli nie odeśle towaru  ,to bardzo ważne abyś swoją decyzję jasno określił w dyskusji.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@koala_25 Regulamin allegro jest tak napisany, że mogą w swoim sklepie usunąć tą ofertę a Tobie odpiszą, że Kupujący ocenił jeszcze inne aspekty transakcji

więc tego nie zrobią

oznacz moderatorów