anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kupujący może wszystko?? Obrażanie, wulgarny język a Allegro nic

virtualeye
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Mam pytanie do moderatorów czy platforma Allegro już całkowicie wyzbyła się jakiegokolwiek obiektywizmu?

Kupujący wyzywa mnie od "cepów",  "chińczyków" itp. jeszcze pisze że Allegro powinno zrobić porządek z takimi sprzedającymi jak ja bo i tu najlepsze- Pan zakupił produkt i po 10 min zrezygnował. Oczywiście o godz. 8 założył już dyskusję bo nie otrzymał jeszcze zwrotu pieniędzy. Dodam tylko że zakupy wykonał po godzinie 22.00. 

W 2 wiadomości wyzwiska i inne tego typu teksty. Jestem ciekawy jaki program ochrony proponuje Allegro w takich przypadkach Sprzedającym. W końcu pieniądze są właśnie od nich. Może Allegro AllProtect - chętnie bym się zgłosił. Proszę o jakieś działanie w tej sprawie. 

https://salescenter.allegro.com/discussions-with-buyers/160d15cb-1437-49da-99cb-4e9c2cc441bb#

Serdecznie pozdrawiam

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

br.
#21 Demiurg#

@q3qPL  Bo niewłaściwie interpretujesz.  Prezes nie pracuje, prezes piastuje stanowisko które mu się należy.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

 jeszcze nie widziałem by moderator allegro poza wpisem "proszę o kulturalną wypowiedź"

interweniował skutecznie i metodycznie w sprawie chamstwa w dyskusji

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

@RED oni nic więcej nie mogą, w drugą strone działa to tak samo, gdybyś wyzywał klientów od deb*li to też będą prosili o kulturę wypowiedzi...
Allegro może pełnić funkcję arbitrażu bez żadnej mocy sprawczej

oznacz moderatorów

virtualeye
#9 Pomysłodawca#

no tak ale ze strony kupującego masz Allegro Protect, zawieszenie konta, ograniczenie funkcjonalności itp. a ze strony sprzedającego masz obowiązek odpowiedzi debilowi, który najwidoczniej patrząc do lustra widzi tylko .... Wydaje mi się że to znak czasów, że **piiip**i najbardziej krzyczą i jak widać poniżej wydaje im się, że wszystko mogą. Jak powiedział kiedyś ktoś mądry z debilem się nie kłóci bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra bo przecież jest mistrzem tego poziomu.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Nie może, tak nie powinno być.

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Czemu tak długi termin realizacji ?

https://allegro.pl/oferta/uph-02-uph02-komplet-sterowanie-co2-sterowanie-ph-w-akwarium-16306114553

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów

mirekkon
#8 Zapaleniec#

nie wiem, coś tam się poustawiało, zaraz to zmienię, może jak wyjeżdżałem na urlop to mieniłem :), najlepszą praktyką zakupową jest kontakt i po sprawiwe

oznacz moderatorów

mirekkon
#8 Zapaleniec#

Cep z Sosnowca oddał kasę, myślał że super mnie przyblokuje, i w ogóle jaki to on jest "cwany",  a tymczasem kupiłem z allegro pay i nie zainwestowałem ani grosza, ale co użyłem to moje, lubie takich cepów, którzy tracą czas bez sensu hehehehehe, a to ponaglanie było blefem miałem w dupie to czy odda czy nie, fakt i morał jest z tego jeden alerdoro ma "we dupie" zarówno kupujących jak i sprzedających, a ten fakt opublikuję w całum internecie, w wielu miejscach, bo wkurzają mnie barany i nieroby z tego portalu. Ustaliłem, że kupno i anulacja zakupu w teorii zwrot po 2 dniach w praktyce ponad tydzień czasu - tak działają procedury **piiip**, ponadto żeby lepiej to uwydatnić zakończyłem dyskusję w trakcie, w taki sposób, aby uśpić czujnośc baranów z **piiip**. NIE POLECAM zakupów na tym portalu, bo na razie robią pod siebie i nie za bardzo wiedzą jak to zmienić, a ich sztuczne wytwory fantazji zwane procedurami nie działaja, pewnie napisze o tym do UOKIK, bo śmiać mi się z tego chce.

Portal do zaorania, kupiłem anulowałem zakup po 10 minutach, a kasę otrzymałem po 11 dniach!!! żart??? nie to rzeczywistość allegro, WNIOSEK: potral nie szanuje ani kupujących ani sprzedajjących bo najważniejsze są "piniądze"

Pozdrawiam naiwnych co myślą inaczej :))))

 

 

oznacz moderatorów

mirekkon
#8 Zapaleniec#

tam gdzie jest piip było a l lle d rogo - wstydza się tego, ale tak własnie jest

oznacz moderatorów

virtualeye
#9 Pomysłodawca#

 Miłej nocki

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

Ale to teraz Ty zniżasz się do tego poziomu a nie wiem czy to potrzebne było

oznacz moderatorów

virtualeye
#9 Pomysłodawca#

Tak masz rację, za co Wszystkich przepraszam i już poprawiam.

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

Z wnioskiem końcowym się zgadzam i to by było na tyle

oznacz moderatorów