anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kwota płatnosci dla Allegro może zostac opłacona z salda dodatniego Allegro?

fontemedia
#1 Nowicjusz#

Dzien dobry

Dlaczego nie ma mozliwości opłaty z salda dodatniego na Allegro za opłaty dla Allegro?

I dlaczego aby uwiarygodnic wypłatę z salda dodtaniego na konto bankowe, muszę wnieśc opłate 1,01 zł anie np. dowolona inna 5,00zł - mój bank nie uznaje niższych wpłat na inne konta p/n 5,00zł.... DLACZEGO?

dziekuje

Piotr

 

Saldo dodatnie gotowe do opłatSaldo dodatnie gotowe do opłat

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@fontemedia Przykro mi, ale nie jestem w stanie odpowiedzieć na te pytania. Takie zostały podjęte decyzje biznesowe i w taki sposób to obecnie działa. Konsultuję możliwość wykonania przelewu na kwotę inną niż 1,01 zł. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@fontemedia Do aktywacji konta możesz wpłacić wyższą kwotę może być te 5zł, nie ma znaczenia bo i tak wraca do Ciebie.

oznacz moderatorów

fontemedia
#1 Nowicjusz#

Oj niestety wplaciłem po 5 i 7 zł trzy razy żeby uwierzytelnić konto bankowe,  wróciło tylko 5zł reszty juz nie mam , a konto nadal jest tajemnicze dla Allegro , a kasa moja lezy na koncie w Allegro i leży i lezy i nic z tym zrobić nie mogę....

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Co do pierwszego pytania to uważaj czego sobie życzysz... Wprowadzili to na głównym dla firm. Tylko standardowo zrobili to w najbardziej uprzykrzający sprzedającym sposób jaki tylko dali radę. Czyli prowizję allegro pobiera sobie samo od każdej pojedyńczej wpłaty. Niezły sajgon w rozliczeniach. A jakby tego było mało to pobierają ją także ze środków zarezerwowanych na zwrot. Czyli przypadki gdy ktoś musi robić wpłatę kilku złotych, by mieć na zwrot sporadyczne nie są...

oznacz moderatorów