anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja od sprzedaży

xxxszybki1990xxx
#1 Nowicjusz#

Witam , wystawiłem ponownie aukcję licytację  gdyż sprzedający który wcześniej  wygrał  nie dokonał wpłaty. Ponownie mam problem żeby osoba która wygrała zapłaciła za towar. Nie odbiera telefonu , zero kontaktu. Mam w rachunkach z allegro naliczoną prowizję od sprzedaży. Czy jeśli klient nie wybrał opcji dostawy, zapłaty za towar muszę opłacać prowizję?  Pozdrawiam  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@xxxszybki1990xxx jak nie opłaci do 30 dni a tyle ma to po tym terminie dostaniesz zwrot prowizji 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xxxszybki1990xxx
#1 Nowicjusz#

Czyli mam  zrobić opłatę dla allegro i potem czekać od nich na zwrot ? Przecież widzą że sprzedający nie dokonał wpłaty za przedmiot, moim  zdaniem  powinna być naliczona prowizja  po opłaceniu przez  kupującego  dany przedmiot . Wystawiłem ostatnio parę lat temu coś do sprzedaży, lecz patrzę że nie dość że mają sporą prowizję , to i dziwną politykę regulowania opłat. Dziękuję za poświęcony czas na odpowiedzi i pozdrawiam.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@xxxszybki1990xxx przykre ale tak to działa, jak uzyskasz potwierdzenie rezygnacji to możesz wcześniej wystąpić o zwrot prowizji, a tak pozostaje Ci czekać i pilnuj bo system może zapomnieć 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@xxxszybki1990xxx Taki kupujący na AL ma 5dni na opłacenie, jeżeli nie opłaci to oferta się wznowi, jak ten sam kupujący robi to kolejny czas to go zgłoś do Allegro.

oznacz moderatorów