anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy macie problem z paczkami wysyłanymi przez pocztę polską.

PPHJWK
#8 Zapaleniec#

Drodzy sprzedawcy, Allegro i inni zainteresowani. Co się dzieje z pocztą polską a dokładnie z terminalem przeładunkowym we Wrocławiu? Paczki dochodzą z bardzo dużym opóźnieniem!!!! Tydzień lub więcej klienci czekają na przesyłki, czy Allegro może sprzedającym i kupującym pomóc w tej sprawie? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Tak, niektóre leżą od 11 dni!!! Ale to większość WER poczty - strajkują. Tylko moderacja allegro napisała, że nie ma przecież problemu, bo to tylko jeden dzień. Tylko z nieoficjalnych źródeł wiem, że od tygodnia ponad strajkują. 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@PPHJWK Ostatnio jakby się poprawiło, ale te zaległe nadal są opóźnione. Np. w piątek doręczono moje dwa Pocztexy z Wrocławia do Lublina. Jeden wysłany jeszcze w poniedziałek, a drugi w czwartek (czyli doręczony z dnia na dzień, jak za niedawnych dobrych czasów).

Główny problem był/jest chyba jednak w Warszawie, gdzie uruchomiono nowy WER Ciemne

oznacz moderatorów

ironcat
#9 Pomysłodawca#

Nie tylko we Wrocławiu, jestem kupującym, moja paczka od 8.05 jest na sortowni w Łodzi. Infolinia PP często daje info, że mają za dużo połączeń i rozłącza rozmowę, a jak już uda się połączyć to mówią, że wysyłają ponaglenia do sortowni i nic więcej nie mogą. Jeden konsultant powiedział nawet, że "tak jest w całej Polsce". Allegro tak pomaga, że zrobiło z klientów szczury laboratoryjne i testują na nas chyba cierpliwość bo odebrali nam możliwość wyboru kurierów w Smarcie i sami decydują jakim kurierem z oferowanych przez sprzedawców bedzie wysłana paczka.. oczywiście wypada na One albo Pocztex.

oznacz moderatorów