anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy macie spadek sprzedaży w święta/dni wolne?

marta18466
#9 Pomysłodawca#

Hej,

zaczynam sprzedaż na allegro. 

Czy w dni wolne, święta, majówkę itd. odczuwacie zmniejszenie sprzedaży, czy wszystko "hula" tak samo?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#

@marta18466 jeśli masz na myśli święta czy majówkę to owszem jest spadek podyktowany tym ,że ludzie nie siedzą w domu , nie jest to odpowiednia pora na zakupy.

Zwykły weekent przynajmniej u mnie przynosi 3-4 krotny wzrost obrotów , ale uzależnione jest to też od pogody im cieplej i więcej słońca tym obroty w w weekend mniejsze , ale z temperaturą rosną obroty w zwykłe dni . .

To normalne .

 

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Spadek, spadek ... Prawie o połowę mniejsze obroty niż w marcu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI może to zależy od produktów , u mnie nie ma spadku 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Wszystko zależy od asortymentu. moje zdanie.

oznacz moderatorów

Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie wszystko zależy od towaru który się oferuje rzeczy podstawowej potrzeby zawsze będą wiodły prym

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Potwierdzam .Popyt zależy od potrzeb i nie ma znaczenia czy są dni wole czy robocze. Ja widzę większy spadek jak potencjalni klienci są przed wypłatą za to po wypłacie są bardziej skorzy do zakupów .

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Ludzie mają tak jakby mniej pieniążków a allegro do najtańszych nie należy.  Pojawiają się też nowe platformy takie tam Pi pi pi pi pi wy wy wy wy i tym podobne więc będzie coraz trudniej aż kiedyś to dupnie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Moi drodzy, źle to dopiero będzie i wcale nie kraczę tylko przewiduje.☹️

oznacz moderatorów

marta18466
#9 Pomysłodawca#

Może w końcu allegro zacznie "dbać" również o sprzedających, a nie kupujących 🙂 konkurencja jest czymś zdrowym.

oznacz moderatorów

wicekdw
#12 Orędownik#

Ja zauważam wzrost zainteresowania wtedy kiedy ludzie siedzą w pracy 😄 Serio mówię, podejrzewam, że właśnie wtedy mają czas na to żeby przeglądać oferty 😉

oznacz moderatorów

marta18466
#9 Pomysłodawca#

To prawda, u mnie w "normalnym" sklepie internetowym najwięcej zamówień mam w poniedziałki od rana, kiedy ludzie chyba są załamani, że jest koniec weekendu i muszą sobie poprawić humor zakupami.

oznacz moderatorów

wicekdw
#12 Orędownik#

@marta18466 Zgadza się 🙂 poniedziałek jest najlepszy. Jeszcze dodatkowo osoby, które dopytywały w weekend w poniedziałek często podejmują ostateczną decyzję o zakupie. Myślę, że to jest trochę na zasadzie: "no pewnie, że mam czas, przecież w pracy jestem" ;D

oznacz moderatorów