anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można przyspieszyć weryfikację PayU?

Kariqa13
#8 Zapaleniec#

Witam, czy można przyspieszyć weryfikacje PayU? Sprzedałam wczoraj smartfon i nie mogę wypłacić pieniędzy na moje konto bankowe

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@Kariqa13 Najlepiej weryfikuj przed sprzedażą, wtedy nie musisz czekać na pieniądze po wpłacie od kupującego. Weryfikacja trwa aż 3 dni robocze, o ile dane osobowe konta w banku są takie same, jak konta Allegro.

oznacz moderatorów

Kariqa13
#8 Zapaleniec#

Dane osobowe konta Allegro i konta w banku mam takie same. Dlaczego trzeba czekać aż 3 dni na weryfikacje?

oznacz moderatorów

Kariqa13
#8 Zapaleniec#

Bardzo proszę o przyspieszenie weryfikacji PayU

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kariqa13 Tyle trwa weryfikacja, a czasem dłużej, Towar możesz wysłać kasy Ci nikt nie zabierze 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 Ale poleżeć mogą, jak nie przejdzie weryfikacji.😁

oznacz moderatorów

Kariqa13
#8 Zapaleniec#

Sprzedałam smartfon i nie mogę korzystać z moich pieniędzy. Ale przesyłkę mam wysłać. Jest jakiś inny sposób aby pobrać pieniądze za sprzedany towar?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kariqa13 przekaz pocztowy max 800 zł i zlecają wypłatę 1 dnia miesiąca 🙂

A co masz problem z weryfikacją ? kasy Ci nikt nie zabierze, szkoda że nie zrobiłeś weryfikacji wcześniej to kasę być wypłacił i na drugi dzień byla by na koncie 🙂

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kariqa13
#8 Zapaleniec#

Jedyny problem to że trzeba czekać kilka dni przez tą weryfikację. A zmieniłam tylko nowy nr konta bankowego

oznacz moderatorów

Kariqa13
#8 Zapaleniec#

Jest PayU aktywne, już wypłaciłam pieniądze. Teraz muszę czekać aż się pojawią na moim koncie a potem wysyłam paczkę. Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów