anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można usunąć ocenę jeśli kupujący zarzuca brak zamieszczenia faktury a została ona dodana?

SklepDlaMnie
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem przedmiot, umieściłem nr przesyłki oraz fakturę w odpowiednim miejscu. Kupujący wystawia złą ocenę twierdząc że faktury nie otrzymał. Co mogę zrobić? Allegro pisze : Nie jestem w stanie zweryfikować czy Kupujący tę fakturę rzeczywiście otrzymał.

Przecież widzą że została dodana, czy się mylę ? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SklepDlaMnie no raczej szanse są małe , klient opisuje Twoje podejście do sytuacji cyt ,,"nie otrzymasz faktury a raczjej teksty ********* Usun opinie to wyślę na maila , jeśli nie to ja nic więcej nie muszę robić bo itp . ------- nie polecam -------------"

oznacz moderatorów

SklepDlaMnie
#7 Wielbiciel#

Faktura została zamieszczona. Następnie klient wystawił złą ocenę. Grzecznie odpisywaliśmy że faktura przecież jest . Oceny nie zmienił i zażądał by wysłać mu ją na maila, mimo że już ją miał. Wtedy odpisaliśmy że możemy ją wysłąć jeszcze raz ale żeby zmienił ocenę skoro ją ma. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

SklepDlaMnie
#7 Wielbiciel#

Czy Allegro nie widzi że została dodana i że taka ocena jest bezpodstawna ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SklepDlaMnie możesz pisać przez ,, pomoc ,, ale po mojemu wszystko rozbije się o treść komentarza .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SklepDlaMnie Możesz się porozumieć z klientem i wysłać do niego wniosek o usunięcie oceny.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów