anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprzedający może udowodnić co przesyła w paczce do kupującego?

RECZEKX
#7 Wielbiciel#

co jak wyśle paczkę z godnie z opisem ale kupujący napisze że w paczce są kamyki co wtedy?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

krejzole
#14 Krzewiciel#

Ja wszystko nagrywam na kamerę. Zazwyczaj jak ktoś pisze że brakuje wysyłam mu film z pakowania i wszystko się zanjduje.

oznacz moderatorów

RECZEKX
#7 Wielbiciel#

ale nagrywasz jak pakujesz i idziesz nadać czy jak bo przecież możesz rozpakować paczkę i wywalić wszystko i kamyki dać

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

@krejzole dokładnie jak napisał @RECZEKX 

Nie nagrywasz całego procesu dostawy, tylko moment pakowania. A co jeśli dostawca otworzył przesyłkę, wyjął zawartość i włożył kamienie? Albo jak ja to zrobiłam 😎 i zgłosiłam do Allegro, że dostałam kamyki i ma swój filmik zrobiony przy rozpakowaniu paczki?

Ja rozumiem obawy wysyłającego, nagrywanie, fotografowanie przesyłek, ale bądźmy ludźmi, 99,99 % klientów to są normalni ludzie, kupują, płacą i cieszą się z zakupu, a na ten 0,01% cwaniaczków i naciągaczy nic nie poradzisz.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie przesadzaj, ale możesz nagrać.😁

oznacz moderatorów

lottoys
#11 Animator#

@RECZEKX 

Ja po za monitoringiem mam swój dopisek - gdy widzę że to nie mój błąd to wklejam coś w stylu:

Proszę o dokładne sprawdzenie zawartości, jeśli nadal będą niezgodności bez najmniejszego problemu dosyłam brakujące sztuki.

Zapewne w trakcie transportu przesyłka została okradziona w związku z czym zgłosimy sprawę do prokuratury gdyż przewoźnik popełnił przestępstwo. Przedstawimy wyciąg z monitoringu celem wszczęcia postępowania. Dalej jeszcze kilka słów i towar w 100% się znajduje

Najważniejsze mieć monitoring aby była pewność, że to nie nasz błąd....

 

oznacz moderatorów

RECZEKX
#7 Wielbiciel#

gdzie monitoring w pomieszczeniu gdzie pakujesz rzeczy

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

@RECZEKX Nic, Allegro przyzna rację kupującemu i będziesz musiał odebrać kamyki i zwrócić wpłatę.

oznacz moderatorów

RECZEKX
#7 Wielbiciel#

no ale ja wysyłam rzecz zgodną rzecz z opisem a nie kamyki a typek napisze że kamyki dostał i wyśle zdjęcie 

oznacz moderatorów