anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę dodać swoje zdjęcie do opisów ofert?

MAMY ROZWIĄZANIE!
bubi_ub
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie. 

Prowadzę sprzedaż gier retro na Allegro od ponad pół roku. Chciałbym w opisie umieszczać swoje zdjęcie w stroju szturmowca Imperium ze Star Wars i napisać podziękowania za potencjalne zakupy.

 

Chcę w ten sposób wyróżnić swoje oferty i wzbudzić zaufanie klientów. Chciałbym aby ludzie wiedzieli, że kupują gry i sprzęt retro w bezpieczny i fajny sposób. 

Czy jeżeli dodam takie zdjęcie i napiszę kilka słów o bezpieczeństwie sprzedaży to ta oferta nie zostanie zablokowana przez to zdjęcie? 

Dodam, że działam jako oficjalny sklep i mam konto firmowe.

 

Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Client:100160870
#12 Orędownik#

@bubi_ub  przecież szturmowcom imperium i tak nie widać twarzy, to kto będzie wiedział że to ty🤣

oznacz moderatorów
bubi_ub
#8 Zapaleniec#

Hehe. Na zdjęciu mam zdjęty hełm.  😉

oznacz moderatorów
Client:100160870
#12 Orędownik#

Myślę że gdzieś tam w środku możesz taką fotkę wrzucić, to nie jest niezgodne z regulaminem.

I na pohybel rebelii🤣

oznacz moderatorów
bubi_ub
#8 Zapaleniec#

Na pohybel.

A jest jakiś sposób na kontakt z supportem Allegro, żeby to oficjalnie sprawdzić. Regulaminu to nie łamie, to fakt, ale różnie może byc. 

oznacz moderatorów
szymela54
Maestra

@bubi_ub Sposób jest 🙂: od tego masz przycisk: "OZNACZ MODERATORÓW"

oznacz moderatorów
Client:100160870
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Niech wasze imperium nie lekceważy prośby szturmowca🤣 Prosimy o potwierdzenie.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bubi_ub Nie mogę Ci tego obiecać, dopóki nie pokażesz mi materiałów, które chcesz umieścić w ofercie, dlatego jeśli prześlesz mi to zdjęcie i opis, skonsultuję to ze specjalistami w tej kwestii. Jeśli takie rozwiązanie Cię satysfakcjonuje, prześlij mi to proszę wiadomość na adres spolecznosc@allegro.pl

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
bubi_ub
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Wobec tego wysyłam maila. Pozdrawiam serdecznie. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bubi_ub Dostałam Twoją wiadomość i to bardzo ładne zdjęcie 😁 Tak jak obiecałam skonsultuję z właściwym zespołem, czy to zdjęcie i opis będzie zgodne z regulaminem i wrócę tutaj do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów