anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę dowiedzieć się który Kupujący wystawił mi ocenę?

LaptopPCramSSD
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie,

 

Właśnie zauwałyłem, że 1 z kupujących wystawił mi za jakość produktu 4 gwiazdki.

A nie ukrywam, że zależy mi na takiej opinii gdyż do tej pory miałem same 5 gwiazdek.

Dlatego chciałbym zapytać kupującego co było powodem takiej oceny.

Ale w żaden sposób nie mogę się dowiedziedzieć KTO wystawił tą ocenę ponieważ nie było recenzji - sama ocene w gwiazdkach.

Czy jest jakiś sposób aby otrzymać taką informację i skontaktować się z kupującym??

Z góry dziękuję,

Michał

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@LaptopPCramSSD Nie ma takiej możliwości. 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@LaptopPCramSSD wejdź w zakładkę „otrzymane oceny” i tam znajdziesz nick kupującego, jest tam też możliwość kontaktu z kupującym i wysłanie prośby o usunięcie oceny.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak ,tylko wysyłając prośbę o zmianę oceny można sobie sytuację pogorszyć ,gdyż klient może ją usunąć i napisać jeszcze gorszą.

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@xyz96  dezinformacja? Dla kogo pracujesz?😋 🤣

 

Można sprawdzić na 2 sposoby:

Wchodzisz (na telefonie) Moje allegro -> Konto -> Moje konto -> otrzymane (wyświetla się lista otrzymanych komentarzy wraz z nickiem allegrowicza który wystawił)

Lub też jak nic nie zmieniałeś w powiadomieniach to powinien przyjść Tobie za każdym razem gdy ktoś wystawi ocenę, mail na twoja skrzynkę pocztową i tam od razu w tytule wiadomości jest kto poleca lub nie i trzeba sobie przejrzeć po kolei.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Skill_Player Dla księdza wikarego.

To teraz wejdź w oceny sprzedającego i znajdź 4 gwiazdki za zgodność z opisem. 

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

A no, jeżeli chodzi autorowi o te oceny na aukcji pod opisem towaru to tym razem chyba muszę  przeprosić  za  posądzenie o coś... 😋 😁😅

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@LaptopPCramSSD  ustalmyy coś 🙂

Chodzi o ocene transakcji ??? Jeśli tak to możesz to sprawdzić wchodząc w zakładke " otrzymane oceny"- tam masz nick kupującego przy ocenie każdego zamówienia

Jełsi chodzi o OCENE PRODUKTU - to nie masz  możliwości ustalenia kto dana ocene wystawił, mało tego jeśli dany produkt sprzedaje kilku sprzedających to nawet nie musiał być Twój klient tylko ktoś kto kupił dany produkt u kogoś innego ( produktyzacja allegro). Nawet jeśłi jesteś jedynym sprzedającym dany produkt to także nie bedzie widać kto ten produkt oceniał. Teoretycznie mógłbys sie kontaktowac ze wszystkimi którzy go ostatnio kupili lecz to raczej syzyfowa praca a jeśli zdenerwujesz jakiegoś klienta to może wystawić " subiektywną ocene" do transakcji co sie odbije bezpośrednio na Twojej jakości sprzedaży.

oznacz moderatorów

LaptopPCramSSD
#1 Nowicjusz#

TAK dokładnie chodzi o ocenę produktu!!
Nie ocenę sprzedającego. Ocenę sprzedającego to wiadomo jak można  odnaleść nick ocaniającego.

oznacz moderatorów

darek_2055
#11 Animator#

szukaj w mailach. Mi przychodzą maila z informacją o ocenie i są ilości gwiazdek zaznaczone - może tak będzie prościej.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@darek_2055  nie ma maili o ocenie produktu. Są tylko maile o ocenie transakcji ( sprzedającego)

O ocenie produktu sprzedający nie jest informowany

oznacz moderatorów