anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę prosić o odblokowanie konta

28797950
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

Nie mam od państwa odpowiedzi w sprawie zablokowanego konta

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tu nikt nie ma mocy aby zdjąć klątwę z twojego konta ,tylko dział bezpieczeństwa zna zaklęcie i to z nim musisz prowadzić dialog i stosować się do ich zaleceń.

oznacz moderatorów

28797950
#7 Wielbiciel#

Pomyliłam wiadomości 🙈

oznacz moderatorów

28797950
#7 Wielbiciel#

Mam bardzo dziwną sytuację. Mam zablokowane konto przez dług o którym naprawdę nie wiedziałam . Dlaczego Allegro odsyła mnie do firmy Altus żebym uregulowała dług jeśli Firma Altus twierdzi, że nie prowadzi żadnej mojej sprawy?Wysłałam już po kilka wiadomości dla obu stron, ale ciągle zostaje bez odpowiedzi i z zablokowanym kontem. Naprawdę już nie wiem co mam zrobić

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Poprośmy nasze dziewczyny  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  dacie jakąś dobrą radę czy wskazówkę?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@28797950 Jedyne co możesz zrobić to poczekać jeszcze cierpliwie na odpowiedź od nas w korespondencji, którą z nami prowadzisz w tej sprawie. Na pewno otrzymasz informację zwrotną w swojej sprawie, ale na wszystkie wiadomości odpowiadamy w kolejności ich napływania, więc możesz tylko czekać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

28797950
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

tylko dlaczego ciągle wysyłacie mi tą samą odpowiedz, czyli prośbę kontaktu z Altus, bo tam mam w/g Allego dług. Informowałam już Allegro kilkakrotnie, że Altus nie prowadzi mojej sprawy, ale ciągle dostaje Informację zwrotną, powinnam skontaktować się z Altus. 
martwi mnie tu brak zrozumienia. 
Dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jakiś czas temu moderacji "odebrano" prawo wypowiedzi i działania w sprawie blokady konta, więc tylko kontakt z DB, niestety.🤔

oznacz moderatorów