anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę przedłużyć czas oferty w trwającej ofercie?

Technet100
#8 Zapaleniec#

witam , czy wie , jak Zmiana czasu trwania oferty i terminu wystawienia oferty

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Technet100
#8 Zapaleniec#

dziekuje ,  ale  moja pytania jest "Zmiana czasu trwania" ,moja oferta zostanie wycofana za 7 dni, chciałbym zmienić to ustawienie

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

w formularzu masz czas trwania - klikasz ,, czas określony ,, . Na końcu formularza masz możliwość ustalenia daty wystawienia oferty .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli ci chodzi o zmianę czasu już wystawionej przez siebie oferty to może to być niemożliwe .System pozwala na modyfikację opisu ale czasu trwania to raczej się nie da .

oznacz moderatorów

Technet100
#8 Zapaleniec#

dziekuje ,     to znaczy za każdym razem muszę przesyłać swoją ofertę jeszcze raz?

oznacz moderatorów

Technet100
#8 Zapaleniec#

"po zakończeniu wystaw ponownie ofertę z pełnym zestawem przedmiotów"

witam , jeśli wybierzesz opcję, po 7 dniach moja oferta może zostać załadowana automatycznie, mam rację?   

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Technet100niby tak ale musisz uważać bo jak sprzedasz wszystko a oferta się wznowi i ktoś znowu kupi to nie będziesz mieć co wysłać kupującemu

oznacz moderatorów

Technet100
#8 Zapaleniec#

dziekuje bardzo ,znalazłem miejsce, ale oferta została opublikowana, nie mogę zmienić czasu ....

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Technet100 Jeśli nie w niej ofert to możesz zakończyć od razu i wystawić od nowa tak by czas trwania tobie odpowiadał. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Technet100 W trwającej nie zmienisz. Może wystawić nowe z opcją "do wyczerpania przedmiotów".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów