anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

_Exclusiv_Shop_
#8 Zapaleniec#

Witam.Piszę w sprawie zdjęcia blokady na moim koncie. Czy istnieje możliwość jej zdjęcia.Dziękuję za odpowiedz

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

@_Exclusiv_Shop_ Oczywiście, dostałeś maila to wiesz co masz zrobić. Jak chcesz możesz dopytać tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

_Exclusiv_Shop_
#8 Zapaleniec#

Nie mam tego e-maila. A z linku który podesłałeś nie mogę nic wysłać.Kiedy klikam wyślij nic się nie dzieję.Walczę z tym już trzy dni. Wydaję mi się że ma to związek z blokadą konta. Dzięki

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_Exclusiv_Shop_ oczywiście jak odpiszesz na wiadomość o blokadzie i postąpisz zgodnie z wytycznymi pracownika allegro, pisz zawsze odpowiadając, pisząc stos wiadomości które trafiają do różnych osób nie przyspieszy to odblokowania 😞

Tu jest forum i nikt Ci nie odblokuje 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_Exclusiv_Shop_
#8 Zapaleniec#

Niestety nie mam tej wiadomość i nie mogę na nią odpisać. Nie wiem co robić

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Masz wyżej link do kontaktu - pisz do Allegro.

oznacz moderatorów

_Exclusiv_Shop_
#8 Zapaleniec#

Nie mam tego e-maila. A z linku który podesłałeś nie mogę nic wysłać.Kiedy klikam wyślij nic się nie dzieję.Walczę z tym już trzy dni. Wydaję mi się że ma to związek z blokadą konta. Dzięki 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Aaaa, bo Ty już od wczoraj tu o tym piszesz. Wyślij pismo listem poleconym, na pewno dojdzie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@_Exclusiv_Shop_ Nie masz maila od Allegro? To może nie jest zawieszone konto tylko kłopoty z kompem? Zapytamy moderatorów: @_HolaOla_ @mr_oma @nat_not @la_nika 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@_Exclusiv_Shop_ Może Cię zablokowali na amen 😉 Napisz co trzeba nawywijać, żeby aż taka blokada była, aby nie można było nawet do nich napisać 😄

Próbowałeś to robić z innego komputera, telefonu?

Może nie zaznaczasz zgód lub akceptacji regulaminów przed samym wysłaniem? zawsze u dołu może być taki kwadracik, który trzeba zaznaczyć aby wysłać wiadomość

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów