anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę sprzedać moje konto do gry za gotówkę na Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:102566929
#2 Obserwator#

Chciałbym sprzedać swoje konta do gier z grami kupionymi za gotówkę czy mam możliwość taką na allegro bez żadnych problemów?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, ale czy bez problemów tego nikt nie wie, wszystko zależy od zadowolenia kupującego.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:102566929 Towary zakazane;

Jakiekolwiek formy stałego lub czasowego dostępu lub korzystania z konta lub innego zbioru zasobów (zbliżone do kont) w jakimkolwiek serwisie internetowym, programie lub aplikacji, umożliwiającego obsługę i granie w gry komputerowe, gry na konsole lub gry mobilne lub obejmujące inne funkcjonalności i usługi związane z tymi grami, takie jak ich nabywanie, instalacja, przechowywanie, recenzowanie, śledzenie statystyk, jak np. Steam, Epic Games Store, GOG, Ubisoft Connect, Origin, PlayStation Network, Xbox Live. Zakaz, o którym mowa w niniejszym pkt. 42. nie dotyczy sprzedaży kont lub innego zbioru zasobów w jakimkolwiek serwisie internetowym, programie lub aplikacji, które umożliwiają korzystanie wyłącznie na zasadzie klienta wyłącznie z gier komputerowych, albo gier na konsole lub gier mobilnych, z których korzystanie jest w każdym czasie nieodpłatne dla wszystkich osób;

https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/1

oznacz moderatorów
Tanatos777
#10 Popularyzator#

Przetłumaczę to na język polski.

@Client:102566929   Tak, możesz, o ile sprzedajesz prawa do konta, a nie udostępniasz je w na stałe lub czasowo. (ale to regulamin ALLEGRO a nie dostawcy usługi Twojego konta)

Oraz odpowiedź nr 2. NIE NIE MOŻESZ. A zależy to od dostawcy usługi którą chcesz sprzedać.
Np. "swoje konta" - a 99% jak nie 100% firm, u których te konta założyłeś i ZAAKCEPTOWAŁEŚ REGULAMIN którego pewnie nawet nie czytałeś, mają klauzule że sprzedaż konta jest zabroniona i podlega karze pozbawienia wolności.

Allegro nie powinno Ci nic zrobić. Gorzej z np Steamem, Microsoftem, Blizzardem itp. Jedna szansa na milion że się zorientują i wytoczą Ci proces.

oznacz moderatorów