anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wysłać przedmiot jeśli wpłata jest na saldzie Allegro Finanse?

MAMY ROZWIĄZANIE!
natalkap1
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry wczoraj sprzedałam urządzenia na Allegro lokalne i środki zaksięgował się na Allegro natomiast nie mogę ich wypłacić na swoje konto ponieważ muszę przejść weryfikację związku z tym mam pytanie Czy mogę już wysłać urządzenia osobie która to urządzenie kupiła?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Nie tylko możesz ale musisz , zapłacił i oczekuje na towar.

oznacz moderatorów
natalkap1
#8 Zapaleniec#

Okej ja nie uchylam się od wysyłki tylko mam pytanie czy ta osoba może cofnąć ten przelew?

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@natalkap1  Osoba nie może cofnąć przelewu.

Jeśli nie chcesz sprzedać,  przeproś kupującego i zwróć  mu wpłatę  z własnego konta przelewem. Innej mozliwosci nie ma.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie da się cofnąć kupującemu już tego przelewu.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@natalkap1  Musisz wysłać przedmiot.  Jeżeli nie wyślesz, kupujący rozpocznie tzw. dyskusję,  naskarży  na ciebie  do Allegro, a w końcu złoży wniosek o zwrot wpłaty z Programu Ochrony.

Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji to twoje konto zostanie zablokowane,  i pieniedzy za sprzedane przedmioty nie zobaczysz bardzo długo. 

Sprawa weryfikacji konta  to twój problem, nie możesz warunkować  wysyłki własnym niedopatrzeniem.

oznacz moderatorów
natalkap1
#8 Zapaleniec#

Okej dziękuję za informację!

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@natalkap1 dzień dobry 🙂 Potwierdzam, środki są na Twoim saldzie Allegro Finanse, możesz ze spokojem wysłać zamówienie do kupującego. Nie będzie miał możliwości cofnięcia wpłaty.
Weryfikacja w przypadku operatora PayU może zająć do trzech dni roboczych, po pozytywnej weryfikacji i aktywacji środki zostaną automatycznie przelane na Twoje konto bankowe 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów