anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wystawić przedmiot z opcją kupna przez Allegro Pay?

Foreverlols123
#1 Nowicjusz#

Pytanie tak jak w temacie. Mam przedmiot z działu elektroniki na sprzedaż i nasuwa się pytanie czy ów przedmiot mogę wystawić z opcją kupna przez Allegro Pay? Chodzi o SPRZEDAŻ nie KUPNO. Pomocy!

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

xyz96
#21 Demiurg#

@Foreverlols123 Możesz wystawić przedmiot, ale czy będzie on dostępny w opcji Allegro Pay nie zależy już od Ciebie, o tym decyduje Allegro.

Tu poczytaj, może znajdziesz więcej szczegółów; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderator
Moderator

@Foreverlols123 tak jak pisze @xyz96, Allegro Pay to tylko forma płatności, a nie opcja sprzedaży, więc nie masz możliwości zadecydowania jak Kupujący opłaci zamówienie. 

Monika
   Moderator

YAN74
#7 Wielbiciel#

Czy każdy może dodać dla kupującego możliwość płatności poprzez Allegro Pay przy wystawianiu przedmiotu na sprzedaż?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@YAN74 Ty przy wystawianiu nie możesz dodać tej opcji :https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

x.y.z "ja się nie mylę nigdy, zapamiętaj " 😄 i to nie jest prawda
oznacz moderatorów

Client:44052296
#16 Inspirator#

@YAN74  jeżeli spełni warunek to tak. Wyżej masz już odpowiedz xyz96

oznacz moderatorów

dawko007
#8 Zapaleniec#

jaki warunek?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dawko007 taki warunek że Allegro Pay musi aktywować se kupujący a nie zawsze przejdzie weryfikację kredytową  🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dawko007
#8 Zapaleniec#

Tak tak tylko pytanie było Czy mogę wystawić przedmiot z opjcą kupną przez allegro pay,kupujący jak ma oktywowany pay i przydzielone pieniądze to może z nich korzystać

oznacz moderatorów

YAN74
#7 Wielbiciel#

Nie można , tylko firma ,osoba fizyczna nie ustawi takiej opcji zapłaty,a szkoda

oznacz moderatorów

Client:97320082
#14 Krzewiciel#

@YAN74 Jakiej opcji nie ustawi sobie osoba fizyczna? Allegro Pay jest dostępne dla osób fizycznych.

oznacz moderatorów

dawko007
#8 Zapaleniec#

Trzeba te opcje aktywować ?czy włączyć coś? Przy dodawaniu przedmiotu na sprzedaż?

oznacz moderatorów

Client:97320082
#14 Krzewiciel#

@dawko007 Allegro Pay jest to opcja dla kupujących, a nie dla sprzedających.

oznacz moderatorów

dawko007
#8 Zapaleniec#

no tak tylko sprzedający też może chciał by skorzystać z tej opcji szybciej sprzedać przedmiot i mieć pieniądze na kacie a kupujący mógł by sobie spłacać ten przedmiot od sprzedającego

oznacz moderatorów

dawko007
#8 Zapaleniec#

takze czy jest taka opcja dla osoby prywatnej czy nie.czy to allegro sobie wybiera przy większej sumie ?czy jak to jest

oznacz moderatorów

mr_oma
Moderator
Moderator

@dawko007, metoda płatności Allegro Pay jest udostępniania przez Allegro i Sprzedający nie ma wpływu na to, czy będzie można ją wykorzystać w jego ofertach.

Nie ma tu znaczenia status konta Sprzedającego (konto fimowe lub zwykłe). Musi on jednak aktywować wypłaty w Przelewy24 - dlatego też w ofertach u Sprzedających spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego usługa Allegro Pay nie będzie dostępna. Ci Sprzedający nie mogą zweryfikować konta w Przelewy24, a co za tym idzie - nie mogą operować środkami z płatności Allegro Pay.

Maja
   Moderator

YAN74
#7 Wielbiciel#

Nie ustawi przy wystawianiu możliwości  zapłaty poprzez Allegro Pay

oznacz moderatorów

krzysztof7707
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich.Pytanko do Państwa Moderatorzy,czy istniała by opcja udostępnić sprzedającemu opcja wystawienia załącznika formy płatności PaY do swoich wystawianych produktów na handelek.Zdecydowanie bardziej podniosłoby przepływ gotówki,chyba o to chodzi,ponieważ wtedy pieniążki się mnożą.Wtedy wszyscy mają lepiej ,,kupującego stać na ten produkt,,sprzedający ma szybko kasiurkę,,Wam banki  odpalą wszystko w swoim czasie,,, a Banki też swoje zarobią,one sobie nigdy jeszcze nie zaszkodziły:)Pozdrawiam:)

oznacz moderatorów

mr_oma
Moderator
Moderator

@krzysztof7707, tak jak pisałam powyżej, opcja płatności Allegro Pay nie jest dostępna dla wszystkich klientów, a sprzedający nie ma wpływu na to, czy udostępni ją w swoich ofertach.

Maja
   Moderator

krzysztof7707
#8 Zapaleniec#

Witam Pani Maju.Ja rozumie,że niema teraz takiej opcji w użyciu:( Tylko proponuje takie rozwiązanie,aby zostało przez Was przekazane zarządowi Allegro w imieniu sprzedających i kupujących.Ot taka mała **piiip**ółka ,a ile by się dało załatwić.Pozdrawiam:)

oznacz moderatorów