anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wystawić przedmiot z opcją kupna przez Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Foreverlols123
#1 Nowicjusz#

Pytanie tak jak w temacie. Mam przedmiot z działu elektroniki na sprzedaż i nasuwa się pytanie czy ów przedmiot mogę wystawić z opcją kupna przez Allegro Pay? Chodzi o SPRZEDAŻ nie KUPNO. Pomocy!

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32
LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie ma to szuka takiej oferty w której jest taka możliwość.😁

oznacz moderatorów
Szarik-SQ
#8 Zapaleniec#

 Przecież to oczywiste, że pyta ponieważ kupujący częściej płacą przez Pay a nie po to żeby ich do tego zmuszać....
Czyż to nie oczywiste? 

oznacz moderatorów
krzysztof7707
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich.Pytanko do Państwa Moderatorzy,czy istniała by opcja udostępnić sprzedającemu opcja wystawienia załącznika formy płatności PaY do swoich wystawianych produktów na handelek.Zdecydowanie bardziej podniosłoby przepływ gotówki,chyba o to chodzi,ponieważ wtedy pieniążki się mnożą.Wtedy wszyscy mają lepiej ,,kupującego stać na ten produkt,,sprzedający ma szybko kasiurkę,,Wam banki  odpalą wszystko w swoim czasie,,, a Banki też swoje zarobią,one sobie nigdy jeszcze nie zaszkodziły:)Pozdrawiam:)

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krzysztof7707, tak jak pisałam powyżej, opcja płatności Allegro Pay nie jest dostępna dla wszystkich klientów, a sprzedający nie ma wpływu na to, czy udostępni ją w swoich ofertach.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
krzysztof7707
#8 Zapaleniec#

Witam Pani Maju.Ja rozumie,że niema teraz takiej opcji w użyciu:( Tylko proponuje takie rozwiązanie,aby zostało przez Was przekazane zarządowi Allegro w imieniu sprzedających i kupujących.Ot taka mała **piiip**ółka ,a ile by się dało załatwić.Pozdrawiam:)

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krzysztof7707, zachęcam Cię do zgłoszenia swojego pomysłu w dedykowanej do tego zakładce. Pomysły z największą ilością głosów zostaną przez nas rozpatrzone. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Szarik-SQ
#8 Zapaleniec#

Podpinam się pod to pytanie do kompetentnego moderatora, który nie odeśle mnie do instrukcji dla kupujących w której taka wzmianka się nawet nie pojawia.

Pytanie jest proste uwaga
"JAK NA MOJEJ AUKCJI USTAWIĆ MOŻLIWOŚĆ ZAPŁĄTY PRZEZ ALLEGRO PAY JEŻELI JESTEM OSOBĄ FIZYCZNĄ NIE FIRMĄ? CZY JEDNAK JEST TO ZAREZERWOWANE DLA FIRM"

Pytanie to zadaję gdyż jako sprzedający od 10 albo 12 lat na allegro ostatnio dostaje wiele zapytań czy moge ustawić taką opcje ponieważ chcą sobie np rozłożyć spłatę w czasie na 3 mies. 
Chciałbym wyjść naprzeciw oczekiwaniom moich klientów na allegro i dać im taką możliwość.
Czy szanowni państwo moderatorzy znają odpowiedź na nurtujące nas pytanie? 
Jeżeli nie wiecie to nie piszcie i nie marnujcie naszego czasu odnośnikami do instrukcji nie na temat.
Jeżeli tak to proszę o odpowiedź i wyjaśnienie dlaczego konta nowych chińczyków taką opcje mają chociaż ich towary to zwykły skam?

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

To Allegro decyduje według własnych reguł komu włączyć Allegro Pay i sprzedający nie ma tu nic do gadania. 😞

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Szarik-SQ Cześć. 🙂 Żeby dodać oznaczenie Allegro Pay na swoim koncie:
- Twoje konto musi być aktywne przez 60 dni,
- Twoje konto nie może być zablokowane, 
- Twoje konto musi mieć status konta firmowego lub konta zwykłego (z wyłączeniem opcji konta junior),
- musisz aktywować usługę Przelewy24.

Obecnie nie spełniasz tych warunków. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
tti_pl
#7 Wielbiciel#

@ko_alka\\\\\\\\\

Gdzie znajdę informację że konto musi być aktywne przez 60 dni?
Chciałbym się upewnić czy rzeczywiście muszę czekać 60 dni, czy jednak robię coś nie tak.

W regulaminie doszukałem się tylko tego:

  1. Allegro Pay Business udostępniona będzie w ramach Ofert Sprzedających, które spełniają następujące warunki:

    a. Sprzedający jest Użytkownikiem Konta Firma w Serwisie,

    b. siedziba działalności gospodarczej Sprzedającego znajduje się na terenie Polski,

    c. Sprzedający udostępnia polski numer rachunku bankowego jako właściwy do zapłaty za Towar,

    d. Sprzedający nie wyraził sprzeciwu w zakresie możliwości sprzedaży Towaru z płatnością realizowaną w ramach usługi Allegro Pay Business, o ile możliwość takiego sprzeciwu zostanie udostępniona przez Allegro.
    Takie Oferty otrzymają specjalne oznaczenie.

 

oznacz moderatorów
mishb95
#7 Wielbiciel#

Widzę, że nie ma odpowiedzi na pytanie @tti_pl a nie ukrywam, że jesteś również ciekawy. Nigdzie nie ma informacji na temat aktywności przez 60dni. Najważniejsza informacja dotyczy włączonego systemu Przelewy24. Czy moderacja jest w stanie sprawdzić, czy moje konto po aktywacji Przelewy24 będzie posiadało wystawiania aukcji z możliwością takiej płatności?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mishb95 potwierdzam, że takie są warunki. Przykro mi, ale nie jestem w stanie sprawdzić czy w Twoich ofertach będzie możliwość płatności Allegro Pay. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
duplin
#2 Obserwator#

Mam konto powyżej 60 dni - kilka lat. Konto zwykłe, nie biznes. Mam włączone przelewy24 od kilku lat. Wystawiam przedmiot i nie ma możliwości zapłaty za niego przez AllegroPay. Nie ma też opcji, żeby to włączyć. W jaki sposób taką opcję zaproponować w mojej sprzedaży?

oznacz moderatorów