Autoryzacja nie powiodła się.
Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.
Pierwszy raz od dłuższego czasu wystawiłem coś na sprzedaż w drodze licytacji - okazało się, że na miejscu mogę sprzedac go drożej ale w mojej licytacji są już złożone oferty. Czy mogę zakończyć licytację przed czasem tak jak było to kiedyś czy nie ma już takiej możliwości? I co jest grane z tym "zwyklym" Allegro i Allegro lokalnie? Wystawiam na jednym czy na dwóch? Jako licytacja czy jako KupTeraz? Po kiego grzyba to całe zamieszanie?
Jeśli wystawiasz na Lokalnie, aukcja jest widoczna tu i tu, czyli na Lokalnie i na zwykłym Allegro, ale licytacja obywa się na Lokalnie. Jeśli zakończysz przed czasem licytację na Lokalnie, wygra ją osoba najwyżej licytująca - nie możesz odwołać jej oferty. Po wygranej może się domagać wydania towaru po zapłacie. Nawet na zwykłym Allegro nie możesz odwołać oferty dlatego, że możesz towar sprzedać drożej. Możesz odwołać tylko wtedy, gdy na przykład towar zostanie skradziony.
Jeśli chcesz wystawiać tylko na zwykłym Allegro, kliknij w link zaznaczony na zdjęciu w prawym dolnym rogu;
@Crushman Na ALL Lokalne w zasadzie nie możesz zakończyć licytacji(sprzedana za aktualną cenę) a na zwykłym tylko w uzasadnionych przypadkach takich: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/kiedy-sprzedajacy-moze-odwolac-oferte-kupna-... Pamiętaj także że na AL kupujący często licytują i nie płacą, mają na to 5 dni i masz zablokowany przedmiot. Lepiej wystaw jak już na zwykłym Allegro :
Czyli ja nawet jak się rozmyslę to sprzedać muszę, ale kupujący jak wylicytuje i się rozmyśli to nie musi zapłacić? Gdzie tu sens? Chyba po prawie 20 latach zrezygnuję z Allegro...
@Crushman, z tego, co widzę, jest to licytacja na Allegro Lokalnie, gdzie nie ma możliwości odwołania ewentualnych ofert kupna. Po zakończeniu licytacji, jeśli zostaną złożone oferty kupna, wygrywa najwyższa oferta.
Na Allegro Lokalnie kupujący ma 5 dni na uregulowanie płatności, bądź wybór płatności przy odbiorze. Jeśli nie dotrzyma tego terminu, po 5 dniach transakcję uznamy za niebyłą.
Jeśli obie, lub jedna ze stron umowy, z jakichś względów nie mają możliwości wywiązać się ze swojego zobowiązania, to mogą rozwiązać ją na mocy porozumienia stron.