anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zmienić datę odbioru przesyłki przez kuriera UPS, etykieta była wygenerowana przez Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mirek0812
#7 Wielbiciel#

Witam, kupujący wybrał sposób wysyłki Allegro Kolporter, niestety podczas generowania etykiety, kiedy wybierałam datę odbioru wysyłki przez kuriera omyłkowo kliknąłem złą datę, czy jest jakąś możliwość żeby to zmienić?  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Niestety nie....za gapiostwo trzeba płacić drukujesz i nadajesz na swój koszt.

oznacz moderatorów
Mirek0812
#7 Wielbiciel#

Niestety, dzięki za odpowiedź

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

🤔. a znów swoje

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Mirek0812  możesz napisać przez ten formularz do allegro może unieważnią poprzednią etykietę i będziesz mógł wygenerować nową

oznacz moderatorów
Mirek0812
#7 Wielbiciel#

Napisałem, dzięki mam nadzieję, że to pomoże 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Mirek0812

Jeśli etykieta jest już wygenerowana, ale przesyłka nie jest jeszcze nadana – możesz anulować przesyłkę w Wysyłam z Allegro w zakładce Zamówione przesyłki i wygenerować nową etykietę.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-punkty-kolporter-epaka-informacje-dla-sprzedajacych-eKA...

 

oznacz moderatorów
Mirek0812
#7 Wielbiciel#

Próbowałem, ale jak wchodzę w tą zakładkę to nigdzie nie ma tej opcji anuluj

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mirek0812  odbiór można anulować lub zmodyfikować w dowolnej chwili przed przybyciem kuriera na profilu Mój UPS zrobisz to po zalogowaniu na stronie Historia odbiorów.
Możesz też połączyć się telefonicznie z firmą UPS aby anulować lub zmodyfikować zlecenia odbioru (używając do tego jego numeru).
​​​​​​​

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów