anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zmienić Doradcę z którym koresponduję w sprawie blokady konta?

ElectronicRobots
#8 Zapaleniec#

Czy istnieje możliwość zmiany konsultanta z działu bezpieczeństwa, który „odpowiada na moje pytania „ zawsze zasłaniając się tajemnicą wewnętrzną firmy przez co nie mogę uzyskać żadnych informacji jak doprowadzić do odblokowania konta?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zmiana konsultanta może niewiele zmienić ,tam są zasady których się wszyscy jednakowo trzymają . Do odblokowania możesz doprowadzić tylko dogadując się z nimi według wskazówek jakie Ci podają.

oznacz moderatorów

ElectronicRobots
#8 Zapaleniec#

Problem w tym że nie dostałem żadnych wskazówek co mam zrobić 

oznacz moderatorów

ElectronicRobots
#8 Zapaleniec#

Zapytałem się czy ponowne zakupienie produktów może poprawić rokowania mojego konta i otrzymałem odpowiedź taką 

kryteria, na podstawie których dokonujemy oceny ryzyka, ze względów bezpieczeństwa pozostają tajemnicą wewnętrzną Firmy.

Proszę o jakąś pomoc od moderatorów chociaż co mogę zrobić aby odblokować konto bo od działu bezpieczeństwa nie mogę uzyskać żadnych konkretnych informacji.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Moderatorzy w odblokowaniu Ci za bardzo pomóc nie mogą ,zwykle tylko zachęcają do dogadania się z Działem bezpieczeństwa allegro .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nikt tu Ci nie pomoże a zwłaszcza moderacja, odeślą do kontaktu z działem bezpieczeństwa.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@ElectronicRobots zostaje ci pozew, gdzie allegro będzie musiało pokazać kwity na to za co cię zablokowali a jak będzie to coś w rodzaju bo jakiś xyz się u kiedyś jakoś logował to oni będą musieli ci udowodnić że ty wiesz kto to jest albo sąd ich śmiechem zabije zwłaszcza że dane osobowe konta powiązanego z twoim wypłyną np ktoś z drugiego końca Polski 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I znowu odbicie od ściany.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ElectronicRobots w korespondencji e-mail wypowiadali się różni Doradcy. Przykro mi, ale zmiana Doradcy nie wpłynie na zmianę decyzji. Weryfikacja przebiegła negatywnie i konto nie zostanie odblokowane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów