anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zwrócić klucz steam?

jpwin
#1 Nowicjusz#

znudziła mi sie gra

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

no i jak sobie wyobrażasz zwrot czegos co juz zużyłeś ?

 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Nie 🙂

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@jpwin treści cyfrowe nie podlegają zwrotom

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To odsprzedaj dalej!

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 jak mam odsprzedać kod wykorzystany na steam? jako kolekcjonerski na pałę na AL?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Znudził mu się a jak możesz zwrócić?😂

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@jpwin Zużyty papier toaletowy też zwracasz?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Ziolko39  ....🤣...😂

Masz pomysły, papier to może nie da się, popłynął,  ale pustą tekturkę ze środka można zwrócić chociażby w ramach reklamacji.  Że niby zbyt twarda, sztywna...

Dobrze  że propagujesz takie pomysły...  Polak potrafi...  😁

 

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@jpwin  Ten post  powinieneś zamieścić w dziale "Zgłoś swój pomysł".
Tam napisz propozycję, aby w pkt 6.A.b) "Polityki zwrotów na Allegro" uzupełnić  powody odstąpienia w "Formularzu zwrotu towaru" o dodatkowy powód: "znudził/o/a mi się".

To przecież bardzo istotny (i poważny) powód.🤣

oznacz moderatorów

Skelita
#10 Popularyzator#

@szymela54  Co to ta "Maestra"? I czemu na zielono?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Skelita  Po pierwsze: mam powazne wątpliwości  czy wypada pytać kogoś dlaczego ma taką a nie inną nazwę, ksywkę a może nawet nazwisko.

Po drugie:  Maestra to forma żeńska od Maestro.  A co to znaczy to chyba nie wypada tłumaczyć

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

 Specjalna, wyjątkowa ranga nadana tylko jednostkowo przez moderację za super wiersz w poście > 2023 

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@Skelita  Hmmm 🤔. Może zacznę od takiej sobie, zasłyszanej dykteryjki:

Na wieczorku "poetyckim" spotykają się warzywa i owoce. Następuje powitanie z prezentacją:
- ja jestem kabaczek i mam zielony fraczek
- ja jestem dynia hokkaido i mam wysokie libido
- ja jestem jabłuszko i mam długie uszko
- a ja jestem marakuja i...  nie wiem, co powiedzieć!

Tak więc ja - jak ta nieszczęsna marakuja 😉 - nie bardzo wiem, co Ci odpowiedzieć. Tę "rangę" "dźwigam" od niedawna i do dziś nie mam pewności, czy się cieszyć - czy niekoniecznie, czy to nobilitacja - czy wręcz przeciwnie. Bo to jednak działa dwubiegunowo, niestety.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@szymela54 Nie przejmuj się > wg mnie to jest nobilitacja > a jak ktoś czyta posty raz na tydzień, to nic dziwnego, że nie wie o co biega > albo po prostu zazdrość.

oznacz moderatorów

Skelita
#10 Popularyzator#

@szymela54 

Ale super! 😍 Gratuluję!  Jakoś przegapiłam ten wątek.

Szczególnie to mi się spodobało: "Bo kupujący oraz sprzedawcy (znaczy krwiopijcy i krwiodawcy)" 😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@jpwin  Po prostu sprawdź  w regulaminie Steam.  Kiedyś się tym interesowałem to jeśli klient był niezadowolony z gry to mógł domagać się zwrotu wpłaty jeśli nie przekroczył limitu chyba 15 minut gry. Ale to było dawno i dotyczyło gier zakupionych na Steam.

Jeśli kupiłeś kod poza Steam  to rozmawiaj ze sprzedawcą, chyba masz marne szanse na zwrot.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Dokładnie nie więcej niż 1h grania w ciągu 7dni od zakupu i tylko zakup steam konto bezpośredni czyli w przypadku podanym znudziła mi się gra raczej nie zachodzą przesłanki do zwrotu 

oznacz moderatorów