anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy moge przelac pienadze ze sprzedazy na konto z inymi danymi (chodzi o konto syna)

MAMY ROZWIĄZANIE!
napoleon-n10
#7 Wielbiciel#

Witam,syn wystawił uszkodzony telefon na sprzedaż i teraz moje pytanie brzmi czy mogę te pieniądze uzyskane ze sprzedaży przelać  na jego konto bankowe,ponieważ ja konta nie mam a allegro prześle pieniądze tylko na konto z moim danymi osobowymi ,przynajmniej ja nigdzie nie znalazłem opcji wysłania na inny rachunek bankowy niż mój ewentualnie czy ma ktoś jakiś pomysł aby te pieniądze przelać na jego konto.   

 

jak coś źle lub niezrozumiale napisałem to przepraszam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

@napoleon-n10 Konta , te z Allegro i konto bankowe muszą posiadać te same dane, inaczej nie przejdzie. Tu masz instrukcje: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@napoleon-n10 Nie. Jeśli konto Allegro należy do Ciebie, musisz do wypłaty podać własne konto bankowe. Na konto syna nie wypłacisz. Jeśli nie masz konta, ustaw sobie wypłaty przekazem pocztowym na adres zamieszkania. Są realizowane raz w miesiącu do kwoty 800 zł.

oznacz moderatorów
napoleon-n10
#7 Wielbiciel#

a jakby syn zrobił konto na allegro i wystawił coś,to mogę przelać mu pieniądze które mam na allegro chodzi mi o pieniądze z zakładki Moje rozliczenia,bo nie wierze ze syn będzie chciał czekać miesiąc na wypłatę pieniędzy szczególnie ze szuka nowego telefonu i te 200 zł na pewno mu się przyda

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie. Jeśli syn wystawi coś na Allegro ze swojego konta, nie możesz mu nic przelać z własnego konta Allegro.

 

oznacz moderatorów
napoleon-n10
#7 Wielbiciel#

Chodziło mi bardziej o to aby syn wystawił ogłoszenie z opcją kup teraz,i czy ja mógłby to kupić i wysłać mu pieniądze które mam na koncie Allegro w zakładce moje rozliczenia

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Też nie 🙂 Jeśli kupisz coś od syna, możesz mu zapłacić pieniędzmi z zewnątrz, na przykład przelanymi z Twojego konta bankowego lub gotówką wpłaconą na poczcie. Nie zapłacisz mu tym, co masz na Allegro.

Poza tym transakcje zawierane pomiędzy członkami rodziny są wątpliwe pod względem zgodności z regulaminem Allegro.

oznacz moderatorów