anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy moge zmienic imie w loginie

arek3250
#7 Wielbiciel#

w moim loginie bład jest i zamiast Arkadiusz jest EWA reszta sie zgadza

 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

kostas11
#21 Demiurg#

@arek3250 login raz wybrany nie podlega zmianie ani edycji 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@arek3250 No, to ci błąd 😀 Zapomniałeś se jak masz na imię? 😂 🤣 😂 🤣

Ula

Ula
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

No to żeś ładnie pojechał teraz pozostaje ci założenie drugiego konta z odpowiednim imieniem.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@arek3250 Loginu nie zmienisz, a imienia, które nie jest loginem, też nie zmienisz, chyba, że wcześniej zmienisz imię urzędowo.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@xyz96 Login z pewnością można zmienić, bo nie jeden sprzedawca, od którego kupowałem po pewnym czasie miał już inny login.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@vonNogay Serio? To zapytaj Allegro przez formularz i wklej tu odpowiedź.

Wcześniej przeczytaj to; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/czy-moge-zmienic-swoja-nazwe-uzytkow...

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@la_nika  Czy można prosić o wypowiedzenie się w tym temacie? 🙂

Niby (wg linku podanego przez xyz96) nie jest to możliwe, ale mogę podać przykład sprzedawcy, który zmienił login.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@vonNogay To ja Ci wyjaśnię. Kiedyś, kilka lat temu Allegro informowało nieoficjalnie, na Cafe Pomoc, że w wyjątkowych sytuacjach zmiana loginu jest możliwa. Obecnie nawet nieoficjalnie o tym nie informują. Zasadniczo zmiana nie jest możliwa.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vonNogay skonsultuję to, bo rzeczywiście według tego artykułu można zmienić tylko z Client:... @xyz96 skonsultuję również kwestię błędnie wpisanych danych, ponieważ rozumiem, że interpretujesz zapis z artykułu, za błąd uznając np. literówkę w nazwisku, a nie wpisanie innego nazwiska lub imienia. Wrócę tutaj z odpowiedziami, gdy tylko je otrzymam.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arek3250 można zmienić imię w tylko w kilku przypadkach, a błędne wpisanie podczas rejestracji konta jest jednym z nich. Aby zmienić dane w zakładce Dane konta w części "imię i nazwisko" wybierz "zmień", w formularzu wpisz poprawne dane, a jako powód zmiany zaznacz "błędnie podane dane". Twoja prośba będzie przez nas zweryfikowana, zmiana  będzie widoczna na Twoim koncie dopiero gdy zostanie zatwierdzona.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@la_nika Jeśli ktoś wpisze błędnie Stanisław, to Allegro mu zmieni imię na Robert bez dokumentu o urzędowej zmianie imienia?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 tak, zgodnie z tym artykułem, jeżeli właściciel konta ma na imię Robert, a błędnie wpisał Stanisław, to jeśli nasza weryfikacja przejdzie pomyślnie, zatwierdzimy taką zmianę.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@la_nika Jeśli weryfikacja przejdzie pomyślnie 🙂 I tu jest szkopuł. Moim zdaniem nie przejdzie pomyślnie bez urzędowego dokumentu zmiany imienia.

Tak, wiem, każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 tak dokładnie, każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie 🙂 
Nie mogę zdradzić metod weryfikacyjnych, ale skoro jest możliwość zaznaczenia błędnie wpisanych danych, to zmiana powinna być możliwa. Jeżeli Arek nie zmienił urzędowo imienia tylko się pomylił to nie widzę przeszkód, żeby taką zmianę wprowadzić. 
@arek3250 wróć proszę do nas i daj znać czy udało się zmienić imię.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@la_nika No super, to napisz jeszcze, że na podstawie tego samego artykułu, który wskazałaś, można też z powodu błędnie wpisanych danych zmienić nazwisko 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika autor pytał o login a nie dane podane przy rejestracji 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Wracam z odpowiedziami 🙂 @arek3250 super, że udało się zmienić Twoje imię i teraz dane są poprawne! @xyz96 w wyjątkowych sytuacjach i w pomyłkach takich jak ta, również możemy pomóc. @vonNogay co do zasady zmiana loginu jest możliwa tylko jeżeli zmieniamy z Client:..., każdy przypadek rozpatrujemy jednak indywidualnie, więc być może Sprzedający, o którym piszesz był takim wyjątkiem. @kostas11 autor owszem napisał o loginie, ale to w danych podanych przy rejestracji widniało imię, o którym pisał, dlatego wiedziałam, że miał na myśli imię, a nie login 😉  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów