anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mozna usunąć allegro i założyć nowe konto?

Sylwia199330
#7 Wielbiciel#

Chciałabym wiedzieć czy można usunąć konto i założyć nowe? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

maxr01
#17 Koryfeusz#

Jak masz konto to po co je usuwać?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Możesz założyć inne konta a z tego po prostu nie korzystać.

oznacz moderatorów

Sylwia199330
#7 Wielbiciel#

Tak, ale nie opłaca się mieć tamtego konto, jeśli codziennie pobierają za promowanie nawet gdy jest wyłączone. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Sylwia199330 to jest niemożliwe, żeby system tak sam z siebie pobierał opłaty za reklamę. Najwyraźniej nie potrafisz wyłączyć promowania. Po wyłączeniu promowania, musisz jeszcze kliknąć „zapisz” na dole strony.

oznacz moderatorów

Sylwia199330
#7 Wielbiciel#

Jeśli dostajesz parę instrukcji z allegro i oni wyłączali mi promowanie i były usunięte oferty i nadal były pobierane opłaty. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Sylwia199330 Tak, możesz zakończyć działalność na jednym koncie Allegro; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/dane-i-ustawienia-konta/jak-zakonczyc-dzialalnosc-w-alleg... następnie otworzyć nowe konto. Możesz też mieć wiele kont jednocześnie.

oznacz moderatorów

Sylwia199330
#7 Wielbiciel#

To dobrze, że można tal zrobić 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Sylwia199330 Usunięcie konta nie spowoduje, że pozbędziesz się długu wobec Allegro o którym pisałaś w innym wątku. Każde następne konto będzie zablokowane, dopóki nie spłacisz zadłużenia. Nic nie sprzedasz i nic nie kupisz.

oznacz moderatorów

Sylwia199330
#7 Wielbiciel#

Wiem o tym, ale chodzi mi o to, że jak otworze nowe konto to nie będę miała problemów z opłatami za promowanie 

oznacz moderatorów