anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy muszę logować się do banku ?

Aurelina11
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20211101-163918_Samsung Internet.jpg

 takiego emaila dostałam,czy faktycznie muszę się logować na swoje konto bankowe?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Nie widzimy obrazka, musi zaakceptować moderator. Może opisz.😁

oznacz moderatorów

Aurelina11
#8 Zapaleniec#

Kupujący dokonał zapłaty-musisz potwierdzić swoją tożsamość w procesie weryfikacji poprzez rachunek osobisty banku

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Aurelina11, to nie jest wiadomość od nas - najlepiej ją zignoruj. 🙂 Dzięki za czujność!

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Aurelina11
#8 Zapaleniec#

Te wiadomości o kupnie dostałam od użytkownika :matkadwojga83

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Aurelina11, zablokowaliśmy to konto, dzięki za sygnał!  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Aurelina11
#8 Zapaleniec#

Dzien dobry:) Dziś kolejna wiadomość że" system prosi o Twój e mail"od użytkownika:Client:103133146

 

oznacz moderatorów

chandler_bing12
#9 Pomysłodawca#

Możesz ustawić filtr w swoim programie pocztowym aby wiadomości z "system prosi o Twój e mail" trafiały od razu do spamu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Aurelina11 Nigdzie nie musisz się logować. To próba oszustwa, kupujący chce wyłudzić Twoje dane, a potem stracisz pieniądze. Kupujący aby kupić towar niczego od Ciebie nie potrzebuje, niczego nie musisz podawać i niczego potwierdzać.

oznacz moderatorów

chandler_bing12
#9 Pomysłodawca#

Ja też dostałem takiego maila od kupującego na Allegro Lokalne i coś mi tu podejrzanie "pachniało". 

Z ciekawości kliknąłem a tu jak kliknę na obrazek mojego banku to mi przekierowuje na podanie danych karty ale uwaga tam oprócz numeru karty trzeba było podać PIN.

 

Widać, że to oszustwo. Dobrze, że Allegro ma ten czat to widać od razu zablokowali gościa po rozmowie z nim na czacie.

oznacz moderatorów