anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o promocję "Dodaj kupony do swoich ofert i zgarnij pakiety wyróżnień"

Papi1shop
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy może mi ktoś pomóc i rozjaśnić temat aktywowałem w centrum zniżek pakiet jak w tytule. Mam utworzone kupony od 2.11 do 3.11 na wszystkie oferty. Jak ten pakiet ma zacząć działać? Co mogę dzięki niemu zyskać? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

MescotCompany
#12 Orędownik#

To jest tylko dostępne dla kont firmowych

oznacz moderatorów

Papi1shop
#7 Wielbiciel#

Mam konto firma zarejestrowane normalnie na nip

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Papi1shop widzę, że jesteś na liście sprzedających, którzy spełnili kryteria przystąpienia do promocji. W regulaminie promocji piszemy, że:

  1. Każda promocja kuponowa, o której mowa w pkt. 5 powyżej, utworzona przez Użytkownika w ramach Promocji, musi spełnić łącznie następujące kryteria:

    a) czas trwania tej promocji kuponowej to minimum 7 dni, przy czym co najmniej 7 dni danej promocji zorganizowanej przez Użytkownika przypada w ramach Okresu Promocji (promocje kuponowe, których czas trwania w ostatnim dniu Promocji tj. na dzień 21 listopada 2021 r. wynosił mniej niż 7 dni, nie spełniają warunków uczestnictwa w Promocji), wyjątkiem są promocje kuponowe, które zakończyły się wcześniej z powodu wyczerpania puli Kuponów;

    b) utworzenie promocji kuponowej musi nastąpić w Okresie Promocji;

    c) wszystkie warunki danej promocji kuponowej, która trwać będzie dłużej niż Okres Promocji, muszą być spełnione do dnia 21 listopada 2021 r.;

    d) wartość procentowa, o którą zostanie obniżona cena Towaru w przypadku skorzystania z Kuponu z danej promocji kuponowej, to minimum 15% (piętnaście procent);

    e) promocja kuponowa musi obejmować min. 80% opublikowanych w Okresie Promocji, na Koncie biorącym udział w Promocji, Ofert w ramach których możliwe jest pozyskanie oraz wykorzystanie Kuponu; w przypadku utworzenia kilku promocji kuponowych na jednym Koncie w Okresie Promocji ich zasięg będzie sumowany tj. wszystkie promocje kuponowe, spełniające kryteria z pkt 6 lit. a) - d) i f), muszą łącznie obejmować min. 80% opublikowanych w Okresie Promocji na Koncie Ofert, w ramach których możliwe jest pozyskanie oraz wykorzystanie Kupon, przy czym w przypadku stworzenia kilku promocji kuponowych na te same kategorie Towarów w takim samym okresie czasu, pod uwagę wzięta zostanie tylko jedna kampania kuponowa);

    f) w ramach promocji kuponowej musi zostać pobrany min. 1 (jeden) Kupon.

Czyli u Ciebie jeśli spełniasz warunek dotyczący 15% trzeba jeszcze poprawić czas trwania, żeby było minimum 7 dni i przynajmniej jeden kupon musi zostać pobrany przez kupującego (nie musi być wykorzystany). 
Benefity z promocji (pakiet darmowych wyróżnień) zostaną przekazane na Twoje konto w terminie 14 dni liczonych od zakończenia Okresu Promocji (21 listopada 2021 roku godz. 23:59) i będą ważne przez 60 dni od dnia ich przyznania w Centrum Zniżek.
Wyróżnienie to jedna z opcji promowania ofert na Allegro.  Wyróżniona oferta znajdzie się przed ofertami innych sprzedających, którzy nie korzystają z wyróżnienia. Oferta pojawi się na liście promowanych ofert w danej kategorii oraz w wynikach wyszukiwania. A jeśli jest połączona z produktem – może go reprezentować. Więc warto z tego korzystać 🙂 
Zachęcam CIę do skorzystania z bezpłatnego kursu Akademii Allegro, aby poznać lepiej możliwości promocyjne na Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów