anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy muszę mieć podpisaną umowę z InPost żeby nadawać paczki allegro InPost w cenie 9.99?

MAMY ROZWIĄZANIE!
collector_center
#8 Zapaleniec#

Mam wpłatę za sprzedany przedmiot wraz z opłatą za InPost 9.99. Taka wersję zaznaczyłem w cenniku. A teraz nie mam etykiety, bo jak wchodzę w nadaj przesyłkę, to mi wyskakuje, że muszę mieć umowę z inpostem…

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Przesyłki metodą dostawy Allegro Paczkomaty InPost możesz nadawać przez: Managera Przesyłek InPost, jeśli nie masz podpisanej umowy z InPost. Narzędzie Wysyłam z Allegro, jeśli masz konto firmowe i podpisaną umowę z InPost

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-paczkomaty-inpost-informacje-dla-sprzedajacych-dyBd14MX...

oznacz moderatorów
collector_center
#8 Zapaleniec#
  • Czyli jeżeli mam konto firmowe, to bez umowy z InPost nie mogę wysyłać z allegro InPost za 9,99 ? Czy ogóle za tą cenę przy koncie firmowym???
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@collector_center nadasz bez problemu za 9,99 zł czy smarta 0 zł bez umowy 🙂 wyżej masz post kupującego co nigdy nie nadawał a nabija se posty 😄

Załóż konto w https://manager.paczkomaty.pl połącz z kontem allegro, doładuj przedpłatą, przy łączeniu z kontem allegro odblokuj wyskakujące okienka, potem zakładka allegro, import i nadajesz 🙂 tyle że to nadajesz z poziomu menadżera paczek 🙂

inpost45.png

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
collector_center
#8 Zapaleniec#

Konta mi się połączyły. Doładuje i zobaczymy co z tego będzie. Dzięki bardzo

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Załóż konto w Menadżer paczek InPost i powiąż z allegro. Pamiętaj o odblokowaniu wyskakujących okienek

oznacz moderatorów
collector_center
#8 Zapaleniec#

Założyłem, ale pyta, czy w ustawieniach allegro połączyłem konto. A jak wchodzę all-umowy własne- to mi wyskakuje nazwa umowy i wpisać klucz autoryzacyjny shipX…

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@collector_center no to połącz.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@collector_center w inpost w ustawieniach konta powinna być możliwość wygenerowania tokena API ShipX

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@collector_center nie masz umowy i zakładki allegro Cię nie interesują, wszystko robisz z poziomu menadżera paczek, pamiętaj o doładowaniu konta i odblokowaniu przy łączeniu wyskakujących okienek bo nie połączysz z allegro !!!  Musisz też uzupełnić wszystko dane itp. w menadżerze paczek dopiero wtedy robisz import !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów