anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy muszę sprzedać wylicytowany przedmiot?

devids1
#7 Wielbiciel#

Cześć, wylicytowali mi przedmiot, który okazał się droższy niż wystawiłem... Czy muszę go sprzedać? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@devids1  takie zasady licytacji. Jeżeli kupujący Ci zapłacił to została zawarta umowa kupna sprzedaży.

oznacz moderatorów

devids1
#7 Wielbiciel#

Właśnie nie zapłacił

Dzwonił by wysłać za pobraniem 

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@devids1 Jeśli w aukcji miałeś taką formę dostawy to powinieneś tak wysłać a jeśli nie udostępniasz takiej formy dostawy to czekaj aż klient zapłaci tak jak masz ustawione. Kiedyś w licytacjach przedmioty osiągały lepsze ceny teraz często kończą się poniżej oczekiwań sprzedawcy .Zacznij wystawiać na KUP TERAZ bądź w licytacji ale od ceny która będzie ciebie zadowalać.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pytasz to Ci wszyscy to samo odpowiedzą, przemyśl co chcesz zrobić. opisałem Ci pewne rzeczy.😁 Ogólnie nie udostępniaj pobrań bo możesz jeszcze dopłacić do przesyłki(jakby oczywiście kupujący nie odebrał).

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Została zawarta umowa i powinieneś się z niej wywiązać. Kupujący może domagać się wysyłki nawet przez sąd, ale czy tak będzie, nie wiem.Ale są tu różne wpisy, nie pasuje to wymyślają bajki i nie wysyłają tylko zwracają kasę.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@devids1 Tak, musisz go sprzedać, ponieważ zawarłeś prawnie wiążącą umowę. Allegro to nie zabawa. Kupujący ma wcześnie obowiązek towar opłacić, z góry lub przy odbiorze, a cena jest taka, na jaką się zgodziłeś. Jeśli to była licytacja, tym bardziej.

oznacz moderatorów