anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy musze zwrócić pieniądze?

Client:50272821
#7 Wielbiciel#

Witam, sprzedałem oferte MOŻLIWOŚCI grania w skladzie na kampanii w grze World of Tanks i możliwość zdobycia czołgu w innym przypadku zwrot pieniędzy, skonczy się to tak ze jednak nie zdobędzie czolgu przez slabe wyniki klanu ale w dodatku sam dostał bana w trakcie trwania usługi i 3 dni nie może grać co strasznie utrudnia mi spełnienie moiej oferty. Czy w takim przypadku jestem zoobligowany oddać mu pieniądze?

 

Moje ogłoszenie:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/miejsce-w-skladzie-na-kampanii-world-of-tanks

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

Wg mnie to paranoja.

Temat powinien być przeniesiony do działu "dla dzieci"

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Może warto jednak wykorzystać to "zdarzenie" w celach edukacyjnych.

Co @Client:50272821 chciał zaoferować? 

"możliwość grania w składzie na kampanii w grze World Of Tanks i możliwość zdobycia czołgu"

Super. Zaoferował? Można było? Była możliwość grania i zdobycia czołgu? Jeżeli tak to dostarczył co obiecał.

Teraz ciąg dalszy oferty: "w innym przypadku zwrot pieniedzy". O jaki przypadek może chodzić? Inny niż wcześniej opisano, czyli braku możliwości grania i zdobycia? Z budowy zdania (brak przecinka może mieć tu znaczenie) wynika że inny przypadek to nie zdobycie czołgu. Ale nie jest powiedziane ile czasu trzeba grać aby możliwość zdobycia się spełniła. Jeżeli możliwość grania jest nieograniczona w czasie to warunek spełnienia obietnicy jest bez znaczenia. Zawsze można powiedzieć, że grać trzeba odpowiednio długo.

Dla mnie świetny chwyt reklamowy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jesli prwidłowo i jednoznacznie opisałeś w jakim przypadku zwracasz środki to tylko na tej podstawie kupujący może żądać zwrotu . 

oznacz moderatorów

Client:50272821
#7 Wielbiciel#

Czyli uważasz że w takiej sytuacji nie musze zwracać mu pieniędzy? Oferowałem możliwość grania - mógł grać, Możliwość zdobycia czołgu - miał na to szansę. Nie sprzedałem gwarancji zdobycia czołgu.

oznacz moderatorów

Client:50272821
#7 Wielbiciel#

Pozatym jeśli uprzemy się że gwarantowałem zdobycie czołgu to poprzez wyłapanie bana nie pozwolił wykonać usługi, to tak jakby zapłacić z góry za lakierowanie pojazdu i rozbić go przed lokale a potem domagać się zwrotu pieniędzy 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie wiem jak opisałeś , ale z tego co piszesz oferowałeś możliwość czyli osiągnięcie zamierzonego efektu uzależnione bylo od kupującego . Jeśli w ofercie napisałeś co i jak ma zrobić , aby osiągnąć cel , a z przyczyn Tobie niezależnych grał niewlaściwie zwrot mu się nie należy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Chore to wiecie .Jesteście niepoważni zajmując się ...takim czymś.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Chłop ma problem i nie wie  jak to ugryść 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mdrogeria Może jakiś lek ...pomoże albo szczepionka na szkarlatynę od prezydenta.

oznacz moderatorów

Xard86
#10 Popularyzator#

Jak dla mnie to oferowałeś możliwość gry a nie zdobycie czołgu, więc raczej nie musisz. Chociaż sam przyznajesz, że wyniki klanu były słabe więc może warto zaproponować 50% zwrotu?

Na przyszłość lepiej napisać dokładnie za co się płaci, w jakich warunkach można zdobyć nagrodę, ile mniej więcej wymaga to czasu, jakie sytuacje uprawniają do zwrotu środków ( np. wspomniana słaba gra kompanii ) , a jakie nie ( wspomniany ban ).

 

oznacz moderatorów