anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy serwis ALLEGRO zezwala na sprzedaż podróbek ?

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Czy serwis allegro zezwala na sprzedaż podrobek ?

Zgłosiłem towar ktory jest jak to sprzedawca ładnie nazwał "zamiennikiem"

przedmiot wykorzystuje LOGO TOWAROWE ( wiec nie jest to zwykly zamiennik tylko podróbka )

 

Oczywiscie sprzedawca nie oszukuje kupujących bo w opisie jest wszystko, że to "zamiennik", idealnie pasuje bla bla bla

Jednak sprzedaje towar nielegalny, serwis czerpie z tego korzysci

 

Zgłosilem.Usunięto po czym aukcje pojawiły sie na nowo.Zglosilem ponownie i aukcje są nadal dostepne

 

To jak to jest ? Można sprzedawac podrobkami czy nie ? Chcialbym jasną deklaracje serwisu bo jak czlowiek widzi, że inni mogą to może sie skusic by zainwestowac, zaryzykować i miec rynek zbytu.

 

 

 

oznacz moderatorów
40 ODPOWIEDZI 40

MaJanna
#7 Wielbiciel#

Poza kwestią tych podróbek to ja ich uwielbiam. Kiedyś pomogli mi zdobyć zwrot pieniędzy za łózko, a nie musieli. Racja była po mojej stronie (firma nie odpowiedziała na reklamację w przeciągu 30 dni, czyli ją uznała) ale tak naprawdę zostawał mi sąd.  Różne rzeczy się zdarzały, ktoś zainkasował pieniądze a  o potem pisał że towaru nie ma, ale zawsze otwarcie dyskusji załatwiało sprawę. Tak prawdę czuje się pewniej niż kupując coś w Empiku itp. Raz Empik odmówił nam naprawdę bo kupując przez Internet nie mieliśmy oryginalnego - papierowego paragonu. 

oznacz moderatorów