anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy taka sprzedaż jest w 100% bezpieczna w obie strony ?

dziecgorolka
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Otóż chcę dokonać wymiany za przedmioty w grze Counter-Strike Global Offensive z dopłatą po stronie kupującego, ale nasuwa mi się pytanie czy to w 100% bezpieczne i czy support allegro zadziałał by w przypadku wyłudzenia/kradzieży,

za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje 

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

@dziecgorolka Nie znam się ale tu już było pisane o przewałach na takich rzeczach.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@dziecgorolka Nie, to nie jest bezpieczne i na dodatek, w razie kłopotów, Allegro Ci nie pomoże. Nie możecie normalnie kupić, jeden od drugiego?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

StoreGG_5
#8 Zapaleniec#

Phhhiii ! Support Allegro i zadziała ??? :OOOO
w razie  gdyby jednak transakcja się nie udała
To już daruj sobie zmarnowany czas  na pisanie   300 stron A4  Jak to zostałeś oszukany i jak to się stało itp .....

Od razu mogę ci tutaj wkleić 3 gotowe szablony od tego bardzo przejmującego się sprawą  , starającego się pomóc  ,dbającego o użytkowników  Supportowi Allegro .   Mogę się założyć że , w 100%  odpowiedzi udziela BOT .

Te tzw. Wsparcie pozakupowe (dyskusje)  są tak rewolucyjne na tym portalu że , Sprzedawca od razu 25 lat więzienia a kupujący , Może zostać  następcą po Adamie Mickiewiczu i napisać Pan Tadeusza 2  ( Rework kultowej powieści )  xD

 
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

uprosi się o niestawianie spacji przed znakami interpunkcyjnymi 😛

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

coolcoolcool@konto zamknięte A  patyk po polonistyce?????Widzę także, że nie wie o tym, że słownik Polski dopuszcza takie słowa.Polecam profesora Bralczyka.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 nie ryczy 😄 ale jakie słowa doQuadnie? 😮

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Właśnie Quadnie-takietongue-outtongue-out

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 to taki.. lewy jest.. że tak powiem 😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Lew nie jest "lewy" jest "centrum".

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Czyli nie lew tylko cent 😄

oznacz moderatorów

StoreGG_5
#8 Zapaleniec#

PS: W razie czego mogę tłumaczyć bełkot z supportu na normalny język typu .

,,Wiemy że , zostałeś oszukany ale, szczerze to [edycja]
Zachęcam kupującego do odznaczenia dyskusji jako rozwiązana  - Miłego dnia ! "

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

uprosi się o nieprzeklinanie na AG również 😛

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Bardzo często dochodzi do wyłudzeń na Steam, jest to strasznie ryzykowne, już były tematy o sprzedanych skórkach i kontach, gdzie kupujący "upiera się, że nic nie dostał" i straszy sprzedawcę, że ma zwracać kasę. Wymiana przedmiotów na Steam jest bezpieczna tylko i wyłącznie jeżeli masz potwierdzenie do kogo należy konto po drugiej stronie.

Kiedyś były podobne akcje w innej grze, gdzie botami analizowali sprzedaż waluty, dzień po sprzedaży "podszywając się" pod kupujących piszą do sprzedawców, że nie dostali zakupionych przedmiotów i "najprawdopodobniej wysłali komuś innemu". Czasami napierają na wysłanie kasy na konto albo przedmiotu w grze.

Na support ja bym raczej nie liczył w tej sytuacji.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Tak też kiedyś było i na allegro, gdy jeszcze były widoczne nicki kupujących w ofertach - po zakończeniu takiej ktoś potrafił podszyć się pod sprzedającego i napisać info, że niby nr konta mu się zmienił i proszę wpłacić na taki a taki, a nie ten z allegro, bo jest on nieaktualny.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów