anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy tez dostaliscie informacje o nowym cenniku za Baselinker ?

SunHouse1
#7 Wielbiciel#

Nowa podwyżka w baselinker za plan  Enterprise od stycznia 2024. Na start dostaliśmy propozycje 1.3% od obrotów. Później ma być min. 1.5%. Jak wygląda sprawa u Was ?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Magical_Shoes
#1 Nowicjusz#

Hej, 
Jeszcze nie otrzymaliśmy nowego cennika ale patrząc na tendencję sprzeażową na wszystkich kanałach, w przyszłym tygodniu zapewne przekroczymy. 
Czy jesteś w stanie wysłać mi jakiś zrzut ekranu ich wiadomości o stawkach na Enterprise? 

oznacz moderatorów

SunHouse1
#7 Wielbiciel#

Cennik masz u nich na stronie

https://baselinker.com/pl-PL/cennik/

Zawsze było, że płacimy od ilości zamówień a nowy plan Enterprise przewiduje, że płącisz 1,5% od kwoty łącznie z przesyłką która widnieje w zamówieniu.

Fajnie to sobie wymyślili bo inflacja raczej się nie cofa więc każdego roku będzicie płacić coraz więcej.

Na start jest 1,5% a jeśli jesteś z nimi ponad 2 lata tak jak my to na pierwszy rok dostajesz 0,2% rabatu.

My testujemy już nowe oprogramowania i Baselinkerowi mówimy pa pa.

oznacz moderatorów

deymon_pl
#10 Popularyzator#

A mógłbyś podać co testujecie i jak to wypada? Była bym wdzięczna za info 🙂

oznacz moderatorów

leon_gsm-service
#8 Zapaleniec#

Xsale i Apilo a także Sell Asist

oznacz moderatorów

leon_gsm-service
#8 Zapaleniec#

Apilo fajnie się zapowiada i jest bardzo podobne do BS, polecam spróbować

oznacz moderatorów

Client:53602951
#7 Wielbiciel#

Hej, nie myślałeś o rezygnacji z platform z modelem subskrypcyjnym i np o zainwestowaniu we własny program z tymi samymi funkcjonalnościami?

oznacz moderatorów

ko_sz
#2 Obserwator#

Taka inwestycja, to budżet na dzień dobry od 500k do 1mln zł. 

oznacz moderatorów

ko_sz
#2 Obserwator#

Spotykam się z tym problemem już kilkukrotnie. Jednemu z naszych Klientów, repricing w ramach BaseLinkera wzrósł o 2000%. Podobnie zaczął się rozglądać za czymś innym i powiedzieć również papa. Dlatego dla monitoringu cen i repricingu zgłosił się do nas. 

oznacz moderatorów

cisycompl
#7 Wielbiciel#

Witam

Jestem totalnie zielony w temacie platform i dopiero zaczynam przygodę. Czy można was prosić o radę jeśli chodzi o platformy do sterowania sprzedażą? Szukam która będzie najmniej kosztowną dla sklepu z 50 produktami i nie dużą ilością zamówień na msc. Aby zaoszczędzić czasu z wystawianiem aukcji na allego, woocomerence, **piiip** , **piiip** chcę to połączyć w całość. Dzięki platformom chyba zaoszczędzę czasu i mogę wystawiać na większej ilości stron, prawda?

oznacz moderatorów

upwards
#10 Popularyzator#

Proszę o podpowiedź, bo nie mogę teraz znaleźć tego info. Jeśli mam Baselinker od dłuższego czasu to nowy cennik będzie mnie obowiązywał od 1 stycznia 2024 czy juz teraz od 1 grudnia. 

Chodzi mi o to, czy w grudniu mam jeszcze trzymać się limitu 5000 produktów wg starego cennika czy liczy mi juz tylko ilość zamówień wg nowego cennika. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@upwards Nowy cennik obowiązuje od 1.12.2023 zgodnie z aktualnością

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów