anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy w obecnych czasach mogę wystawić przedmiot, który ma kolorystykę przypominającą flagę Rosji???

MAMY ROZWIĄZANIE!
poqusa
#7 Wielbiciel#

Czy w obecnych czasach mogę wystawić przedmiot, który ma kolorystykę przypominającą flagę Rosji???

motyw jest taki.... od góry... szary, biały , niebieski, czerwony... Ja nie jestem prorosyjska i ubolewam nad cierpieniem ludzi z Ukrainy, ale w obecnej sytuacji mam t-shirt, który różnie w obecnych czasach może się kojarzyć, stąd pytanie ...  wystawic czy odpuścić, co by mi  administratorzy  nie zablokowali konta??? 

Nioe wiem w b (1).JPG

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@poqusa w ramach solidarności z Ukrainą zdecydowaliśmy, że od 14 marca nie będzie można wystawianić ofert z produktami pochodzącymi z Rosji i Białorusi, ale dotyczy to konkretnych marek pochodzących z tych krajów. Możesz bez przeszkód wystawić tę koszulkę na sprzedaż, bo nie kwaflikuje się ona do towarów objętych tą decyzją. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@poqusa Wystawic możesz. Ale ludzie są dziwni, będa zaraz skojarzenia, dostaniesz pewnie jakieś obrażliwe wiadomości. Jak możesz to wstrzymaj się na razie z tym wystawianiem (no chyba, że Ci bardzo zależy). Ale to tylko moje zdanie, to Ty decydujesz.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@poqusa koszulka w paski i tyle. Mi się bardziej kojarzy z flagą Słowenii, a nie Rosji.

Spokojnie wystawiaj. Sprzedaż takiej koszulki raczej nie wpłynie na losy wojny :).

Ludzie nie dajmy się zwariować !!!!!!!!!

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Flagi Słowenii, Słowacji i Rosji są bardzo podobne. W tej chwili nikt się nie będzie zastanawiał, która jest która i czy koszulka jest za czy przeciw. Ja osobiście bym się wstrzymał na jakiś czas. Ale tak jak napisałem, to decyzja @poqusa 

oznacz moderatorów