anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto z mojej winy

lesoleil8880
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_

Witam, widzę podobne posty ale nie takie same wiec postanowiłam założyć konto. Jest mi wstyd ale stało się jak się stało a mianowicie zablokowano mi konto ponieważ nie wysłałam produktu który kupił klient. Zapomniałam o wystawionych licytacjach a one się odnawiały. Nie zauważyłam wiadomości o dyskusji aż do dzisiaj gdy moje konto zostało zablokowane. Pieniądze zostały zwrócone klientowi tytułem ochrony praw kupujących, ja uregulowałam saldo. Dyskusja jest oznaczona jako nierozstrzygnięta. Napisałam przeprosiny. Co powinnam zrobić więcej? Wysłać produkt mimo że pieniądze zostały zwrócone przez ochronę praw kupujących, przesłać klientowi pieniądze mimo że już teoretycznie je ma? Zrobię to nawet jak ma otrzymać podwójną kwotę, jest mi strasznie głupio i nie wiem jak to naprawić. Co do konta to czy jest szansa na odblokowanie? Nie chce sprzedawać jeżeli to byłoby warunkiem, chciałabym mieć możliwość zakupu a z tym nie było nigdy problemów. Bardzo mi przykro za zaistniałą sytuację choć to pewnie niewiele zmienia. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

lesoleil8880
#7 Wielbiciel#

Postanowiłam założyć nowy post a nie konto, pomyłka w stresie 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@lesoleil8880 pewnie będziesz musiał oddać pieniądze allegro. Towaru i pieniędzy już kupującemu nie wysyłaj.

Zapytaj allegro co masz zrobić aby Ci odblokowali konto Zawieszone konto

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lesoleil8880 Widzę, że napisałaś już do nas zgłoszenie w sprawie blokady konta, dlatego na razie poczekaj proszę ciepliwie na odpowiedź. Na pewno otrzymasz od nas informację zwrotną, co powinnaś zrobić, abyśmy mogli odblokować Twoje konto. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów