anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wkoncu ktoś mi pomoże

ZnaaszTo
#7 Wielbiciel#

Hej,

 

Chciałbym podzielić się z Wami pewnym problemem, który napotkałem w trakcie mojej transakcji na platformie Allegro. Mam nadzieję, że ktoś z zespołu Allegro przeczyta tę wiadomość i pomoże mi w tej sprawie.

 

Otóż, miała miejsce sytuacja, w której klient wyłudził ode mnie dwa klucze, które mu wysłałem. Następnie klient odzyskał pieniądze z Allegro Protect, a kwota została doliczona do moich rozliczeń na Allegro. Oczywiście, niezwłocznie przesłałem dowód, że klucze były sprawne i działały poprawnie. W rezultacie Allegro anulowało tę kwotę jako do spłaty, ale moje konto zostało zawieszone, a punkty jakości sprzedaży spadły aż do poziomu -300.

 

Niezrozumiałe dla mnie jest, dlaczego otrzymuję takie konsekwencje, skoro to klient wprowadził mnie w błąd i otrzymał zwrot pieniędzy za niewłaściwe powody. Cała sytuacja legalnie wskazuje na to, że to klient dopuścił się oszustwa,Oni sugerują że wogole nie kontaktowałem się z kupującym a pisaliśmy na chat allegro dyskusje wszystko 2 klucze nawet wysłałem czyli jestem podwójnie stratny na tej transakcji,a ja ponoszę konsekwencje. Dodatkowo, jestem zaniepokojony brakiem odpowiedzi ze strony pracowników Allegro. Otrzymuję tylko dwie wiadomości dziennie, podczas gdy moje konto jest zablokowane od dwóch tygodni. To, co można załatwić w jeden dzień, ciągnie się w nieskończoność.

 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy. Pragnę uczciwie kontynuować swoją działalność na Allegro i zwrócić uwagę na niesprawiedliwość, jakiej doświadczam w wyniku tej incydentalnej sytuacji.

 

Z góry dziękuję za uwagę i wsparcie w tej sprawie.

 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

az1rael
#21 Demiurg#

takie coś na allegro robi się standardem zostałeś zaorany bo nie odpowiedziałeś w dyskusji i nie udzieliłeś odpowiedzi reklamacyjnej. Nie wiem czy sprzedałeś klucze jako prywatny sprzedawca czy jako firma. Następnym razem w przypadku tak jawnego oszustwa należy zgłosić na policję art 286 kk i poczekać aż policja sprawę z kupującym wyjaśni tzn ustali że klucze działają, a on dostaje rekompensatę z allegro z ap twoim kosztem, kupujący wtedy się bardzo zdziwi.

oznacz moderatorów