anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zapisuje wam masę w "Wysyłam z Allegro"?

Client:115301463
#8 Zapaleniec#

Chodzi mi o to, że "Wysyłam z allegro" np. Mini Przesyłkę Allegro, wpisuję masę i wymiary koperty, wszystko zapisuje, klikam pobierz etykiety, drukuję, nadaję na poczcie, i za każdym razem się baba rzuca że masa nie jest wpisana 🙂 a przecież za każdym razem sprawdzam wszystko i jest zapisane to ja nie wiem dlaczego na poczcie im tego nie pokazuje, wymiary i inne dane mają ale masy już nie 🙂 
Jak wysyłam przez e-nadawcę i wpisuję wagę to na poczcie to widzą i wszystko jest ok, a tutaj jakiś problem 😕 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:115301463 Cześć! Czy mogę prosić o przykładowy numer zamówienia, w którym była taka sytuacja? Sprawdzimy to.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:115301463
#8 Zapaleniec#

d01c73b0-7197-11ee-bcb3-f5e1b3e95720 
i jak wchodzę w szczegóły zamówienia to są i wymiary i waga podana 🙂 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:115301463 Sprawdziłam i masa jest prawidłowo przypisana do przesyłki. Skonsultuję to jeszcze z odpowiednim zespołem. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:115301463 Otrzymałam informację, że jest to (dla nas) nowy wymóg od Poczty Polskiej i Furgonetka, na podstawie której działa Wysyłam z Allegro, w najbliższym czasie zrobi aktualizację. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:115301463
#8 Zapaleniec#

Wszystko już działa jak należy! panie z poczty już się nie rzucają, ze masa nie jest wpisana 😄 

oznacz moderatorów