anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Długa weryfikacja usługi Przelewy24

197527
#7 Wielbiciel#

Jestem sprzedawcą, kupujący zakupił towar 03.08.2020 i dokonał wpłaty poprzez Przelewy24. Ta usługa nie była przeze mnie wcześniej aktywowana, dlatego też aktywowałem ją po tym zakupie. Tydzień temu we wtorek dokonałem przelewu weryfikacyjnego, uzupełniłem też wymagane dane osobowe. W teorii do 5 dni powinna być wykonana weryfikacja, w praktyce minął tydzień i dalej nic (poza wpłatą 1.01zł, która wróciła już na moje konto). Usługa dalej widnieje jako w trakcie realizacji, wpłata od kupującego przez to do mnie nie dotarła, ja nie mogę wysłać towaru, a klient powoli pewnie traci cierpliwość. Czy to ma tak długo trwać?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

wpłatę powinieneś mieć ,wejdź na allegro finanse i sprawdź ,wpłynie na twoje konto po weryfikacji o wynikach której powinieneś dostać meila.

oznacz moderatorów

197527
#7 Wielbiciel#

Tak, wiem że dotrze dopiero po weryfikacji. Tyle, że trwa ona już dłużej niż deklarowane 5 dni.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@197527 O powody nieudanej weryfikacji zapytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb inaczej będziesz czekał w nieskończoność.

oznacz moderatorów

197527
#7 Wielbiciel#

Upomniałem się, allegro napisało do Przelewy24 o przyspieszenie weryfikacji i coś lekko drgnęło. W jednej zakładce Ustawienia wypłat pisze, że Przelewy24 są już aktywne, a znów w drugiej Środki i historia operacji - że wypłaty nieaktywne, a środki niedostępne. I nadal się nic nie da wypłacić. Już nie wiadomo, jak to rozumieć.

oznacz moderatorów