anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Długi proces weryfikacji PayU

Raxooo8391
#7 Wielbiciel#

Witam, dawno nie sprzedawałem na allegro, postanowiłem sprzedać parę niepotrzebnych rzeczy, w portfelu allegro mam pieniądze do wypłaty, zweryfikowałem i wysłałem dokumenty do PayU, mija drugi tydzień, a ja nadal nie mam możliwości wypłacenia środków, czy miał ktoś podobny problem?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Raxooo8391 Czy wykonałeś przelew weryfikacyjny z rachunku bankowego, którego dane są zgodne z danymi konta Allegro?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Raxooo8391
#7 Wielbiciel#

Wydaje mi się, że nie widziałem takiej opcji, ale mogłem to przeoczyć, jest to stare konto na którym dawno nie sprzedawałem, bo założyłem firmę i na tym sprzedałem swoje prywatne rzeczy i teraz nie mogę wypłacić pieniędzy mimo iż kiedyś normalnie to robiłem 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Raxooo8391 Jaka informacja pojawia się w tej zakładce

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Raxooo8391
#7 Wielbiciel#

Wyskakuje panel PayU i Przelewy24, przelewy24 mam już zweryfikowane, a do PayU tak jak mówiłem kazano wysłać mi zdjęcia dowodu co oczywiście zrobiłem i teraz czekam długi czas na weryfikacje i nadal nic 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@Raxooo8391, możliwe, że powinieneś dokończyć weryfikację z zakładki : Ustawienia wypłat - "Przejdź do PayU". Czy widzisz u siebie taką opcję?
Jeśli nie, to proszę, napisz ponownie w sprawie mailowej o numerze 43806027. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów