anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Deklarowany czas wysyłki....

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Niech mi ktoś to deko wytłumaczy....

Klient zakupił wczoraj u mnie przedmiot na aukcji o godzinie 8:40, miałem zadeklarowane w warunkach dostawy przy wystawianiu, że wyślę w ciągu 1dnia - na aukcji jest, że w ciągu 24h
W takim układzie jaki jest graniczny termin dodania listu przewozowego - nadania paczki w paczkomacie i odebrania jej przez kuriera Inpost tak aby w statystykach jakości sprzedaży - wysyłki w terminie wszystko się zgadzało?

Wg. mnie jest to następny dzień roboczy do godziny 23:59. Dobrze rozumuje?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Skill_Player niby tak powinno być. Ale chyba chodzi nie o dodanie listu tylko zeskanowanie na magazynie. A przypadkiem nie masz ustawionej godziny Kup do ... dostawa jutro?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Skill_Player 

Dobrze rozumujesz. Ale Allegro zapewne rozumuje inaczej? 😂  Jak kupił wczoraj a dzisiaj kurier odebrał z paczkomatu i zeskanował to powinno wszystko grać.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Dziękuje za odpowiedź...

@Client:44052296  chodzi ogólnie o wysyłkę w ciągu zadeklarowanego przedziału czasu. Nie, nie mam ustawionej granicznej godziny.

@Kaliope_Brzeg dokładnie zgadłaś ^^ 😅

Allegro to chyba po chińsku rozumuje a nie  tak jak wszyscy którzy mieszkają i funkcjonują w Polsce.

Wczoraj sprzedałem jedną rzecz, mam na wszystkich swoich aukcjach zawsze ustawione, że wysyłam w ciągu 24h. Niestety nie mogłem od razu wczoraj wysłać co często udaje mi się robić, tak więc dzisiaj z rana wydrukowałem etykietę i po 7 rano nadałem paczkę w paczkomacie. Kurier Inpost wyjął paczkę po 9 rano.

A w zestawieniu sprzedaży jest, że list przewozowy niedodany w terminie i wysyłka też nie jest w terminie. Wkurzyłem (żeby nie powiedzieć, że się wk....) się ponieważ jest to druga sytuacja w ciągu miesiąca. Oczywiście tych kilkadziesiat punktów od jakości jest odjętych.

 

Nie po to coś deklaruje i to wykonuje aby ktoś inny mi zmieniał to co się stało w rzeczywistości.

zestawienie wysyłek.jpg

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   czy możecie wyjaśnić dlaczego ten wasz system strzela babole w tych zestawieniach? Widoczne dane są po aktualizacji z dnia dzisiejszego z godziny około 11

oznacz moderatorów