anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczegi nie moge wystawiac sprzedazy na allegro tylko na allegro lokalnie?

Alice73
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry, pytanie jak w tytule, jezeli chce wystawic przedmiot , mam dostepna opcje wystaw i od razu kieruje na allegro lokalnie. Drugie pytanie dlaczego nie ma platnosci on line na moje konto jak uzytkownika z ofert sprzedawanych na allegro lokalnie. Problem jest tez z widocznoscia ofert wystawionych na allegro lokalnie w wynikach wyszukiwania. Stad chcialabym wystawiac na zwyklym allegro. Dziekuje za pomoc Alice 73.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

markam43
#13 Ambasador#

@Alice73 Klikasz wystaw przedmiot, potem zaznaczasz na dole po prawej stronie odnośnik "dotychczasowy formularz", pokazany za zdjęciu;

AAAA.JPG

Kupujący płaci Ci szybkim przelewem przez Allegro Finanse, albo możesz mu podać numer konta bankowego do zwykłego przelewu bezpośredniego.

oznacz moderatorów

Alice73
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za odpowiedź!

Odnośnie pozostałych komentarzy, proszę zauważyć, że jestem "nowicjusz" zatem nie trudnię się sprzedażą na allegro zawodowo i często. Wystawiłam aukcję raz i szukam odpowiedzi. Nie przyszło mi do głowy, że zwykły formularz allegro będzie schowany gdzieś w dolnej części okna, bo niby dlaczego. Należy postrzegać to, jako celowe działanie allegro.  

dziękuję za pomoc. pozdrawiam Alice 73

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak spojrzysz dokładnie to zauważysz że pod spodem jest ikonka która cię przekieruje na wystawianie na normalnym allegro .

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Screenshot_2021-01-23 Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów