anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Alegro pobiera po miesiącu dodatkową opłatę 3,69 od każdego nadania na rzecz DPD?

goldand
#7 Wielbiciel#

Miałem 3 nadania DPD w październiku i płaciłem za każde 11,99, po miesiącu Allegro naliczyło mi 3 x 3,69 od każdego z tych nadań jako DPD - Kurier opłaty dodatkowe, w szczegółach: Zlecenie odbioru (dot. jednorazowego zlecenia 3 lub mniej paczek), KOD: DPD_N1_PODJAZD. O co chodzi?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mwmonety
#21 Demiurg#

Bo allegro tak ustaliło tworząc zasady a my jako sprzedawcy mamy się dokładać do ich zysku ,musisz się przyzwyczaić dopiero się rozkręcają po Nowym Roku pójdą jeszcze ostrzej.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@goldand jak poprawnie nadałeś i była to paczka Allegro DPD kurier to jest za darmo według cennika 🙂

Zlecenie odbioru (dot. jednorazowego zlecenia 3 lub mniej paczek z jednego miejsca w tym samym dniu)
DPD_N1_PODJAZD
w cenie Usługi

 

Złóż reklamację 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11 za darmo jest dopiero od 2 listopada, mi też za październik policzyli podjazdy DPD. 

oznacz moderatorów

lady-szarlotka
#9 Pomysłodawca#

Mi policzyli w sumie ok 60 zł za okres lipiec -październik i teraz każą skłądać reklamację do DPD?

Składał ktoś? Z jakim rezultatem?

oznacz moderatorów

servicecard
#9 Pomysłodawca#

I jak z tymi reklamacjami? Da się coś z tym zrobić? Jak to wygląda?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@servicecard Każda reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie. Jeśli więc masz wątpliwości dotyczące naliczonych opłat, złóż ją bezpośrednio u przewoźnika. Mam nadzieję, że sprawa będzie miała dla Ciebie pozytywny finał.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

goldand
#7 Wielbiciel#

Usunąłem DPD z oferty. Nie lubię być naciągany.

oznacz moderatorów