anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro naliczyło mi opłaty za ogłoszenie choć miało być ono darmowe na allegro lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
caropolonez
#7 Wielbiciel#

wystawiłem 2 miesiące temu motor na sprzedaż dzisiaj dostałem mail o zaległej płatności allegro dlaczego skoro wystawienie ogłoszenia na allegro lokalnie ma być darmowe? Nie mam zamiaru teraz płacić za coś co miało być za darmo.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
pinsplash
#21 Demiurg#

@caropolonez Bo pewnie nie doczytałeś. Pierwsze wystawienie za darmo, ale kolejne ( wznawia się automatycznie) - płatne.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
7YP6K
#12 Orędownik#

@caropolonez A przeczytałeś dokładnie warunki przez jaki okres czasu ma być to darmowe ogłoszenie? 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@caropolonez a nie była to promocja w motoryzacji wystaw na 10 dni za darmo ? a potem za wznowienie po 10 dniach kasują 😄

  1. Opłata z tytułu publikacji Ogłoszenia w podkategoriach Samochody, Maszyny, Przyczepy i Naczepy oraz Inne Pojazdy i Łodzie, w ramach kategorii „Motoryzacja” wynosi odpowiednio:

    a) 4,90 zł dla Ogłoszeń w opcji „Lite”;

    b) 24,90 zł dla Ogłoszeń w opcji „Turbo”;

    c) 49.90 zł dla Ogłoszeń w opcji „Nitro”;

    a w przypadku podkategorii Motocykle i Quady,odpowiednio:

    Lite - 1 dzień - 1,90 zł

    Turbo - 10 dni - 9,90zł

    Nitro - 30 dni - 19,90 zł.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
caropolonez
#7 Wielbiciel#

XD ale [edycja], dziękuję za odpowiedź to ja już chyba wolę na **piiip** iść pprzynajmniej tam mi pieniędzy samo nie ściągnie.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@caropolonez na allegro trzeba uważać czytać regulaminy bo często się darmowe promocje wznawiają jako płatne 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
waldemarmroczek
#8 Zapaleniec#

Szedł ktoś z tą sprawą do UOKiK ? Mam podobną sytuację.

PS: Ciekawe czy ten post też moderatorzy usuną hmm?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@waldemarmroczek Ale z czym do UOKiK-u? Z tym, że komuś nie chciało się przeczytać regulaminu czy warunków promocji?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
waldemarmroczek
#8 Zapaleniec#

Tak, wyobraź sobie że celowe działanie poprzez niejasne przedstawienie warunków handlowych narażające konsumenta  na koszty bez jego świadomości nawet jak gdzieś jest to zapisane głęboko w regulaminie podchodzi pod UOKiK. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@waldemarmroczek A co konkretnie jest niejasnego w regulaminie, który masz na myśli? Możesz zacytować jakiś niejasny fragment?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
waldemarmroczek
#8 Zapaleniec#

Zadałem proste pytanie skoro nie potrafisz na nie odpowiedzieć to po co wciskasz swoje 3grosze? Płacone masz od posta ?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@waldemarmroczek No właśnie, zadałem proste pytanie: która część i którego regulaminu jest niezrozumiała i uzyskałem "odpowiedź" wskazującą na to, że nie ma powodu być zaskoczonym faktem, iż masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Wydało się - za jednego posta dostaję czteropak piwa i paczkę chipsów.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
waldemarmroczek
#8 Zapaleniec#

Dzięki za pomoc, zakończmy na tym…

oznacz moderatorów