anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro pobiera oplate za wysylki kiedy ja sobie je sam wysylam i sam place kurierowi ?

Tool-Expert
#8 Zapaleniec#

wyslalem towar do klienta , ale z opcja allegro kurier dpd , zaplacilem kurierowi przesylka zabrana , po tygodniu allegro ze im wisze 12,99 , jak mam zwykly kurier w opcjach dostawu to allegro nie chce kasy 😞 czyli co place za uzywanie pojecia allegro !

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Tool-Expert Podaj proszę numer zamówienia, o które chodzi. Zapoznaj się też z artykułem dotyczącym rozliczania przesyłek na Allegro - tutaj.

Rozumiem, że nie skorzystałeś z narzędzia Wysyłam z Allegro?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Tool-Expert
#8 Zapaleniec#

nie sam sobie organizuje wysylki , do tego mam jakies oplaty w innnych zamowieniach za przekierowanie , jak mozecie przekierowac przesylke nie nadajac ich ?????????? Pani od reklamacji wciska mi jakies bajki 

cb7c57f1-cfca-11ec-86a0-b174f7ad591b

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Tool-Expert Osoba, która prowadzi z Tobą korespondencję, ma dostęp do informacji, których ja nie mam, dlatego proszę, żebyś poczekał na kolejną odpowiedź mailową w tej sprawie. 

Jeśli masz potwierdzenie wpłaty za przesyłkę nadaną poza naszym systemem, najlepiej załącz je w prowadzonej korespondencji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Tool-Expert
#8 Zapaleniec#

ale ja nie mam obowiazku zadnych potwierdzen wplaty nikomu wysylac , sam nadal sam zaplacilem nikomu nic do tego |!!!!!!

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Tool-Expert to odznacz w opcjach dostawy z przedrostkiem Allegro ...

oznacz moderatorów

Tool-Expert
#8 Zapaleniec#

tak zrobilem , tu sie placi za uzywanie nazwy widocznie allegro kurier , masakra jakas 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Tool-Expert a tak z ciekawości w jaki sposób wysyłasz jakim kurierem i jak generujesz listy, że musisz płacić "podwójnie"? Jeżeli nie masz umowy np. z DPD to możesz używać Wysyłam z Allegro

oznacz moderatorów

Tool-Expert
#8 Zapaleniec#

To WY mi pokazcie ze kurier chce 12.99 !!! skoro wyslalem zaplacilem i zabral to znaczy ze jest ok ,a po 2 tyg wy mi piszecie ze kurier chce jeszcze 12.99 zart jakis !!!!!!!!!

oznacz moderatorów