anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro usunęło tylko moje oferty wybiórczo, te które najlepiej się sprzedawały

gierosek
#8 Zapaleniec#
  • Witam.

Dziś przyznano mi smarta i chyba przy okazji ktoś połechtał sobie swoje ego usuwając kilka moich przedmiotów z nieodpowiednimi miniaturkami

Sprzedaje kilka przedmiotów na allegro, z takimi samymi lub bardzo podobnymi miniaturkami, ale najciekawsze jest to że zostały usunięte tylko te których najwięcej sprzedałem 🙂

Z jednym przedmiotem byłem na górze listy, a teraz nie mogę tej sprzedażny nawet wznowić. Ponieważ aukcja została całkowicie usunięta i nie widnieje w moim asortymencie.

 

Proszę moderatora o wyjaśnienie co mam poprawic w tych miniaturkach. 

I prosiłbym również o przywrócenie możliwości ponownego wystawienia przedmiotów z informacją o ilości sprzedanych.

 

Nr ofert na których mi zależy

12851210649

13029555390

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@gierosek nie wznowisz oferty , która została usunięta w wyniku naruszenia regulaminu .

oznacz moderatorów

gierosek
#8 Zapaleniec#

A czy nie powinienem zostac poinformowany że naruszam regulamin i żeby to pilnie poprawic?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@gierosek nie , nic nie zrobisz poza wystawieniem nowej oferty oczywiście zgodnej z zasadami ,ale pilnuj się bo kolejne usunięcia mogą skutkować ograniczeniem funkcjonalności konta .

oznacz moderatorów

gierosek
#8 Zapaleniec#

Normalnie dziki zachód, zamiast administracja iść ramię w ramię ze sprzedającymi to jest zupełnie na odwrót.

Rozpoczynając tutaj sprzedaż myślałem że to wygląda nieco inaczej, ale teraz widzę że tu po prostu szkoli się sprzedawców jak dzieci 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@gierosek widzę ,że długo masz konto , pewnie niedawno rozpocząłeś przygodę ze sprzedażą , musisz przywyknąć bo jeszcze wiele Cię zaskoczy .

oznacz moderatorów