anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro nie chce wyplacic mi moich pieniędzy?

Marek-2018
#8 Zapaleniec#
  • Dlaczego Allegro nie che wyplacic mi moich pieniędzy na wskazane przeze mnie konto? Nie chcę korzystac z pośredników typu payu bo żądają wpłaty weryfikacyjnej. Nie chcę korzystać z przekazów pocztowych bo nie dochodzą lub trwają tygodniami. Chcę dostac moje pieniądze bezposrednio od Allegro i to natychmiast na podane przeze mnie konto! Robienie przez Allegro trudności w wyplacie moich pieniedzy nosi znamiona praktyk monopolistycznych i bedę zmuszony zglisic to do UOKIK.
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Marek-2018 Zakładając konto zgodziłeś się na warunki Allegro zawarte w regulaminie > wystawiając przedmiot tez dodatkowo zaakceptowałeś regulamin > trzeba było wczesniej się z nim zapoznać, a nie teraz miec pretensje "do garbatego, że ma proste dzieci"

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Marek-2018  A pewnie że zgłoś, nawet do samego papierza możesz zgłosić...🤣

Będę  adwokatem diabła,  ale jak sobie wyobrażasz taką wypłatę?  Każdy może zgłosić sie po twoje pieniądze  i podać jakiś dowolny numer konta. 

Nawet w banku musisz pokazać dowód tożsamości jesli chcesz  dokonać transakcji,  no chyba że  kasjerka zna cię osobiście to  może zrobi wyjątek.

Więc się nie weryfikuj,  ale o pieniądzach zapomnij.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A regulamin czytałeś przed założeniem konta na Allegro? zapewne nie skoro tak piszesz, nie wypłacisz więcej niż 800zł raz w m-cu bez weryfikacji konta przez operatorów płatności.

oznacz moderatorów