anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana danych

TrustUsEvery
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, chciałbym uzyskać parę informacji. W dniu wczorajszym złożyliśmy wniosek o zmianę danych na koncie firmowym ( w dużym skrócie, chciałem zmienić dane z jednoosobowej na spółkę zoo, poprzez umowę sprzedaży/zbycia), lecz dowiedziałem się że umowa została prawdopodobnie źle sporządzona i po prostu allegro mi odrzuci to. Pierwszy etap, zmiana konta bankowego do wypłat zmieniłem, drugi etap to wysłanie danych do zmiany plus dokumenty. W dniu dzisiejszym po tym jak dowiedziałem się, że może być źle sporządzona umowa, podjąłem następujące korki, napisałem do allegro aby zatrzymać/wycofać wniosek o zmianie danych oraz konta bankowego. Aktualnie jest napisane ze konto jest w trackie weryfikacji to zmienione. Niestety nie mam możliwości aby samodzielnie to zatrzymać/anulować, jak również nie mogę samodzielnie znowu zmienić konta bankowego, ponieważ cały czas mi przekierowuję do strony gdzie jest napisane ze weryfikują moje dane firmy.  Oczywiście w dniu dzisiejszym nie dostałem informacji ( e-mail) że środki zostały wypłacone. Po wejściu na zakładkę "Ustawienia wpłat", środki na PayU oraz przelewy24 są na 0,00. Pomimo sprzedaży środki nie wpływają a z dnia poprzedniego zniknęły. 

Chciałbym uzyskać informację co z środkami oraz cofniecie wniosku powinno być bezproblemowe, zgadza się? 

Pozdrawiam Dominik  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

TrustUsEvery
#8 Zapaleniec#

Przepraszam, mój błąd, środki są dostępne na PayU oraz przelewy24 za sprzedaż z dnia poprzedniego i tego . Proszę o zignorowanie tego podpunktu. 

oznacz moderatorów

TrustUsEvery
#8 Zapaleniec#

Sprawa została zakończona, Pani z obsługi klienta bardzo szybko podjęła czynności. Temat można oznaczyć jako rozwiązany. Szczęśliwego nowego roku wszystkim

oznacz moderatorów