anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro zablokowało moje oba konta (zarejestrowane na inne spółki)?

AlleStino6
#7 Wielbiciel#

Witam mam takie pytanie skoro posiadam dwie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to czemu allegro blokuje mi obie spółki jedna jest w trakcie likwidacji upadłość jest dług wobec allegro na 20tyś zł ale za to odpowiada spółka X a przez to została zablokowana spółka Y czy to nie jest działanie na szkodę ??? mimo dogadania sie z firmą reprezentującą allegro w sprawie zadłużenia spółki X i rozłożenia na raty płatności allegro odmawia odblokowania spółki Y która nie ma wobec allegro żadnego długu. przypominam że zgodnie z prawem spółka odpowiada sama za swoje długi tak że nie może być przez to blokowana spółka Y. Pracownicy powołują sie na regulamin allegro w którym jest brak uzasadnienia blokady spółki Y 

Uokik nałożył karę na in post a może tak uokik zainteresował by sie działaniem allegro w sprawie smart gdzie każą za to płacić sklepom czy to jest zgodne z prawem ?? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@AlleStino6 To jest powszechnie stosowana praktyka przez Allegro. Jeśli ktoś nie oddaje należnych pieniędzy, wszelkie konta powiązane w jakikolwiek sposób są blokowane. Tutaj nie ma zmiłuj i nie ma miejsca na prośby o cierpliwość. Gdy chodzi o kasę, Allegro jest bezwzględne. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak twoje spółki będą czyste od długów w stosunku do wierzycieli to allegro rozważy odblokowanie kont .Trzymają się swojego regulaminu i wymagają aby użytkownicy też tańczyli jak oni grają.

oznacz moderatorów