anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący odsyła inny produkt - odmawiać?

greku
#9 Pomysłodawca#

Kupujący zwrócił produkt, tylko nie ten który mu wysłałem.

Produkt wygląda identycznie (pytał o to przed zakupem, czy oferowany produkt wygląda jak na zdjęciach)

i odesłał inny (inne oznaczenia i po innej stronie) 

 

wartość nie jest duża (45 zł) ale skręca mnie jak wiem że mnie oszukuje (pytał czy taki produkt przed wysyłką) i to mi zapaliło czerwoną lampkę i postanowiłem obejrzeć dokładniej zwracany produkt ....no i inne oznaczenia. 

kupił na FV i albo on kłamie albo jego ktoś oszukał i podmienił wtyczkę (smart wtyczka) (w co wątpię) 

warto odmawiać zwrotu? czy wliczyć to w koszty ocen (bo każdy negatyw to jednak koszt) 

co w takich sprawach robi allegro? bo generalnie klient poświadcza nieprawdę (albo kłamie albo nieświadomie) 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Słowo przeciw słowu ,allegro zapewne nie stanie po twojej stronie tylko umyje rączki .Jeśli ci zależy na statystykach to możesz odpuścić i wliczyć to w straty (dobrze że to był tani przedmiot) a takiego klienta możesz wpisać na ekskluzywną listę nieobsługiwanych .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Decyzja należy do ciebie, masz dowody że odesłał może "powalczyć", masz wątpliwości to zapewne wygra kupujący. 😁

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Może najpierw skontaktuj się z klientem, ciekawe co on na to.

oznacz moderatorów

greku
#9 Pomysłodawca#

Napisałem mu, przesłałem zdjęcia (mój produkt, jego produkt). Twierdzi że taki dostał. Kupił dwie, jedna LSPA9 druga FK... (nie wierze mu, sprawdziłem wszystkie pozostałe i wszystkie mają oznaczenie LSPA9 a nie FK.....) ale żeby usunąć wszelkie wątpliwości zapytałem dostawcę (majfrienda) czy istnieje jakakolwiek szansa, nawet 1% że przesłał mi jeden taki produkt 🙂 Jeżeli napisze mi że nie, to trudno chyba odmówię licząc się z negatywem, w którym to odpowiem podając powody odmowy co z kolei może zniechęcić następnych..."zwracaczy". Czekam co napisze majfriend. 

oznacz moderatorów